Можливість для людей з України

Automechanik

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000-1 700 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád autá, rád ich opravuješ?
U nás máš možnosť zoznámiť sa so všetkými značkami vozidiel a všetkými typmi opráv.
Pokiaľ si odhodlaný zlepšovať svoje skúsenosti a rád zdolávaš nové výzvy, radi ťa uvítame v našom tíme.
Samozrejme, očakávame , že budeš mať prax a znalosti na dobrej úrovni aby si nezostal zaskočený základnými opravami.
Pretože sám vieš , že základné opravy jedného typu a jednej značky sú pre malých hráčov, my sme veľkým hráčom s rôznymi typmi opráv rôznych značiek.
Tak si splň svoju odvážnu výzvu a poď s nami opraviť neopraviteľné.

  • diagnostika funkčných závad vozidla
  • opravy a programovanie RJ vozidiel
  • odstraňovanie mechanických závad v automobiloch
  • montáž a demontáž zariadení a komponentov
  • práca s elektrickým ručným náradím
  • skladanie a montáž komponentov, prípadné odstraňovanie závad na jednotlivých dieloch

* Platové podmienky môžu byť výrazne vyššie pre kandidáta s vhodnými skúsenosťami
(1000,-€ fix plus bonusy od 600 do 700,-€
* Rád športuješ? My ti Multisport kartu nie len poskytneme, ale ti na ňu aj prispejeme
* Du ju spík ingliš? Ak sa chceš zlepšiť v angličtine, ponúkame pravidelné hodiny s lektorom angličtiny
* Svojich kolegov spoznáš lepšie na teambuildingoch a rôznych firemných akciách, ako sú napríklad vianočné večierky…
* Kariérny rast je pre nás samozrejmosťou, pri obsadzovaní voľných pozícií hľadáme prioritne medzi našimi zamestnancami
* Chceme sa neustále zlepšovať a rozvíjať, a preto máš u nás možnosť si vybrať z veľkej škály školení a školiacich programov
* A ak poznáš šikovného kamoša/kamošku, krorá by sa hodila k nám do tímu, využi náš referral bonus (od 400 Eur vyššie)
* Zvažuješ nákup nového auta? Zľava na kúpu nového vozidla je u nás samozrejmosťou
* A ak si cezpoľný a nemáš kde bývať, nič sa neboj, ubytovanie ti zabezpečíme

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa

  • skúsenosti s opravami áut
  • kolegialita
  • samostatnosť
  • automoto nadšenec

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Rojová
E-mail: poslať životopis
ID: 4514827  Dátum zverejnenia: 6.2.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.