Výkupca automobilov

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Trnava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000-2 500 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máš rád autá, si technicky orientovaný človek, ktorý je aj komunikatívny a prozákaznícky orientovaný? Hľadáme práve teba. Tak nečakaj a pošli nám svoje CV. NEJDE O AKTÍVNE VYHĽADÁVANIE KLIENTOV!
Tvojou prácou bude:
  • výkup vozidiel od zákazníkov
  • testovacie jazdy
  • zisťovanie technického stavu vozidiel
  • komunikácia so zákazníkmi
  • práca s internými systémami

* Rád športuješ? My ti Multisport kartu nie len poskytneme, ale ti na ňu aj prispejeme
* Du ju spík ingliš? Ak sa chceš zlepšiť v angličtine, ponúkame pravidelné hodiny s lektorom angličtiny
* Svojich kolegov spoznáš lepšie na teambuildingoch a rôznych firemných akciách, ako sú napríklad vianočné večierky…
* Kariérny rast je pre nás samozrejmosťou, pri obsadzovaní voľných pozícií hľadáme prioritne medzi našimi zamestnancami
* Chceme sa neustále zlepšovať a rozvíjať, a preto máš u nás možnosť si vybrať z veľkej škály školení a školiacich programov
* A ak poznáš šikovného kamoša/kamošku, krorá by sa hodila k nám do tímu, využi náš referral bonus (od 400 Eur vyššie)
* Zvažuješ nákup nového auta? Zľava na kúpu nového vozidla je u nás samozrejmosťou
* A ak si cezpoľný a nemáš kde bývať, nič sa neboj, ubytovanie ti zabezpečíme

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti s automobilmi zo servisu, školy alebo ako hobby
  • orientácia na automobilovom trhu (značky, modely, ceny atď.)
  • časová a priestorová flexibilita - pracovná doba krátky/dlhý týždeň - 12hod.
  • zaškolenie v rámci SK, CZ
  • proaktívny prístup
  • komunikatívnosť a zvládanie námietok
  • pozícia je vhodná aj pre šikovných absolventov - mechanikov s absolvovanou min. školskou praxou, ktorí majú dobrú znalosť mechaniky vozidiel a komunikačné schopnosti a hlavne, neboja sa ich ukázať!

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Rojová
E-mail: poslať životopis
ID: 4501778  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.