Vodič/pomocník na dohodu o vykonaní práce - Trnava

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Trnava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Mzdové podmienky (brutto)
3,60-7,20 EUR/hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • prevozy zákazníkov medzi pobočkou a bydliskom, bankou, atď.
  • prevozy áut medzi pobočkami
  • starostlivosť o automobily pred predajom (umývanie, čistenie)

Jedná sa o dohodu o vykonaní práce s nestálou pracovnou dobou, resp. na zavolanie počas otváracích hodín AAA.

  • zázemie silnej a stabilnej spoločnosti
  • motivujúce platové ohodnotenie

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

  • výborné vodičské schopnosti
  • vodičský preukaz skupiny B - podmienkou
  • zodpovedný prístup, flexibilita, ochota

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Renáta Juríčková
E-mail: poslať životopis
ID: 4129970  Dátum zverejnenia: 26.7.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.