Výkupný technik - Budapešť (ubytovanie) (Ref. č.: A6395)

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Dunakeszi
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
600-2 000 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- výkup vozidiel od zákazníkov
- testovacie jazdy
- zisťovanie technického stavu vozidiel
- komunikácia so zákazníkmi
- práca s internými systémami
- starostlivosť o maďarsky hovoriacich zákazníkov
- možný postup na mobilného výkupcu pre maďarský trh
- v prípade kariérneho rastu - služobné auto, mobil, notebook

- ubytovanie
- motivujúce platové ohodnotenie (1200 - 2200 eur brutto)
- mobilný telefón
- služobné auto po zapracovaní
- intenzívny školiaci program pod vedením tréningového oddelenia - v rámci SK, CZ a v HU
- rôznorodá, aktívna práca
- pracovná zmluva na dobu neurčitú
- priateľský a živý kolektív
- zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá je najlepšia vo svojom odbore už 25 rokov a stále rastie!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- skúsenosti z predaja alebo zákazníckeho servisu
- skúsenosti s automobilmi zo servisu, školy alebo ako hobby
- orientácia na automobilovom trhu (značky, modely, ceny atď.)
- časová a priestorová flexibilita - zaškolenie v rámci SK, CZ a HU pobočiek, možnosť práce na inej pobočke
- proaktívny prístup
- komunikatívnosť a zvládanie námietok
- pozícia je vhodná aj pre šikovných absolventov - mechanikov s absolvovanou min. školskou praxou, ktorí majú dobrú znalosť mechaniky vozidiel a komunikačné schopnosti a hlavne, neboja sa ich ukázať!
- MAĎARSKÝ jazyk na POKROČILEJ úrovni

- MIESTO VÝKONU PRÁCE - Budapešť

Skupina AAA AUTO pôsobí na trhu už 25 rokov. Zo svojej základne v Českej Republike expandovala aj do ďalších krajín regiónu. V súčasnej dobe zaberá vedúce postavenie na trhu jazdených automobilov v strednej Európe.

Na Slovensku má spoločnosť 14 pobočiek a stále rastieme ...

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Janovská
E-mail: poslať životopis
ID: 3466436   Dátum zverejnenia: 8.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   600-2 000 EUR/mes