Nákupca automobilov - Prešov (Ref. č.: A6396)

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Prešov
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700-1 500 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výkup vozidiel od zákazníkov
testovacie jazdy
zisťovanie technického stavu vozidiel
komunikácia so zákazníkmi
práca s internými systémami

motivujúce platové ohodnotenie
intenzívny školiaci program pod vedením tréningového oddelenia - v rámci SK, CZ
rôznorodá, aktívna práca
pracovná zmluva na dobu neurčitú
priateľský a živý kolektív
zľava pri kúpe vozidla
zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá je najlepšia vo svojom odbore už 25 rokov a stále rastie!
možnosť ubytovania na každej pobočke

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti z predaja alebo zákazníckeho servisu
skúsenosti s automobilmi zo servisu, školy alebo ako hobby
orientácia na automobilovom trhu (značky, modely, ceny atď.)
časová a priestorová flexibilita
zaškolenie v rámci SK, CZ
proaktívny prístup
komunikatívnosť a zvládanie námietok
pozícia je vhodná aj pre šikovných absolventov - mechanikov s absolvovanou min. školskou praxou, ktorí majú dobrú znalosť mechaniky vozidiel a komunikačné schopnosti a hlavne, neboja sa ich ukázať!

Skupina AAA AUTO pôsobí na trhu už 25 rokov. Zo svojej základne v Českej Republike expandovala aj do ďalších krajín regiónu. V súčasnej dobe zaberá vedúce postavenie na trhu jazdených automobilov v strednej Európe.

Na Slovensku má spoločnosť 14 pobočiek a stále rastieme ...

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

Kontakt

Kontaktná osoba: Katarína Janovská
E-mail: poslať životopis
ID: 3466435   Dátum zverejnenia: 8.8.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700-1 500 EUR/mes