Špecialista financovania vozidiel - Bratislava (ubytovanie) (Ref. č.: A6317)

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Bratislava
plný úväzok
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700-2 500 EUR/mes

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikovať s klientmi pri ponúkaní úverových, leasingových, či poisťovacích služieb
- pripravovať a finalizovať zmluvy a doklady
- komunikovať s uverovými a leasingovými spoločnosťami
- pracovať s finančnou hotovosťou
- administratívne podporovať predaj automobilov

- motivujúce platové ohodnotenie (700 - 2500 € btto), neobmedzený provízny systém
- ubytovanie
- zázemie stabilnej spoločnosti
- kariérny rast
- program benefitov pre zamestnancov (zvýhodnené paušály, právna proradňa, jazykové kurzy)
- zaujímavú, rôznorodú prácu
- PROFESIONÁLNE zaškolenie k poskytovaniu kompletného finančného poradenstva našími mentormi
- prácu v priateľskom a dynamickom kolektíve

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- výhodou sú skúsenosti s predajom finančných produktov alebo poskytovaním zákazníckeho servisu klientom
- proklientská orientácia
- prezentačné a komunikačné schopnosti
- analytické myslenie a organizačné schopnosti
- práca na PC na užívateľskej úrovni
dobré predajné zručnosti
- práca s finančnou hotovosťou a citlivými údajmi - nutnosť trestnej bezúhonnosti
- práca na krátky/dlhý týždeň
- MATURITA - podmienkou

Skupina AAA AUTO pôsobí na trhu už 25 rokov. Zo svojej základne v Českej Republike expandovala aj do ďalších krajín regiónu. V súčasnej dobe zaberá vedúce postavenie na trhu jazdených automobilov v strednej Európe.

Na Slovensku má spoločnosť 14 pobočiek a stále rastieme ...

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Adresa spoločnosti

ID: 3446336   Dátum zverejnenia: 11.7.2018
Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700-2 500 EUR/mes