Najväčší predajca ojazdených
áut v strednej Európe

Až 1500 € - Špecialista zákazníckej linky - Praha (+ firemné ubytovanie) (Ref. č.: A5870)

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Dopraváků 723, Praha 8-Čimice, Česko
Termín nástupu
dle domluvy
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Komunikovať so zákazníkmi, ktorí sa na našu firmu sami obrátili
* Poskytovať zákaznícky servis - informovať o podmienkach predaja, či výkupu vozidiel a následne dohadovať schôdzky pre našich predajcov.

* Mzdu až 40.000 Kč, ktorá sa skladá z fixnej a províznej časti (mesačne až 1500,- Euro)
* Pre mimopražské zaistíme FIREMNÉ UBYTOVANIE
* Kompletné zaškolenie, vrátane doplňujúcich školení vlastnej tréningovej akadémie. Staneš sa profíkom v oblasti komunikácie so zákazníkom.
* Zmluvu na hlavný pracovný pomer na dobu neurčitú
* Možnosť sebarealizácie a kariérneho rastu pre každého, kto má chuť sa zlepšovať.
* Motivačné programy, súťaže a teambuildingové akcie
* Neformálnu firemnú kultúru
* Zaujímavú prácu a skvelú partiu ľudí okolo seba
* Podporu od nadriadeného v každom okamihu

Benefity pre našich zamestnancov:
  • Zľavy na nákup firemných produktov a služieb (automobil, poistenie, financovanie vozidla, GPS, navigácie a ďalšie)
  • Zľavy pre športovo založených – Multisport karta
  • Zvýhodnené firemné telefónne tarify pre súkromné účely
  • Autoškola a kondičné jazdy za zvýhodnené ceny
  • Firemná detská škôlka
  • Právna poradňa
  • Zľavy u firemných partnerov na služby, produkty a športové a kultúrne akcie

Hovoríme len s klientmi, ktorí sa na nás obrátili sami - 60% vašich aktivít bude tvoriť vybavovanie prichádzajúcich hovorov, 40% budete volať ľuďom, ktorí nás sami kontaktovali napr. E-mailom. Nepožadujeme predošlé pracovné skúsenosti, iba chuť učiť sa a zdokonaľovať. Vítame tých, ktorí chcú stabilnú prácu v príjemnom prostredí a chodiť domov s čistou hlavou a dobrou výplatou, rovnako ako tých, ktorí chcú začať kariéru vo veľkej spoločnosti. Nie sme bežné call centrum, budete prekvapení, že možno mať aj takto príjemnú prácu. Desať z desiatich kolegov hovorí "So skúsenosťami z call centra AAA AUTO sa nikdy nestratíte!"

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2018 (ostáva ešte 34 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Pozitívny prístup
* Chuť učiť sa nové veci
* Chuť si zarobiť a niečo preto urobiť

Panónska cesta 39
851 04 Bratislava

Kontakt

Mám záujem
ID: 3328086   Dátum zverejnenia: 10.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   až 1500 EUR/mesiac