Až 1.000 € - Špecialista zákazníckej linky s maďarčinou - Praha

Autocentrum AAA Auto a. s.

Dopraváků 723, PRAHA 8, Česko, Zahraničie - ostatné, Praha, Hlavné mesto Praha, Praha - východ
Termín nástupu
IHNED/DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
až 1000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* Komunikovať so zákazníkmi, ktorí sa na našu firmu sami obrátili
* Poskytovať zákaznícky servis - informovať o podmienkach predaja, či výkupu vozidiel a následne dohadovať schôdzky pre našich predajcov.

* HPP na dobu neurčitú
* platové ohodnotenie: FIXNÁ MZDA + OSOBNÉ OHODNOTENIE + BONUSY podľa mesačných zárobkov (AŽ 1.000 EUR)
* miesto výkonu práce: PRAHA (príspevek na ubytovanie)
* kariérny rast pre najlepších
* priateľský a dynamický kolektív
* neformálne prostredie
* podpora nadriadeného v každej chvíli
* prepracovaný systém rozvoja

Benefity pre našich zamestnancov:
  • Zľavy na nákup firemných produktov a služieb (automobil, poistenie, financovanie vozidla, GPS, navigácie a ďalšie)
  • Zľavy pre športovo založených – Multisport karta
  • Zvýhodnené firemné telefónne tarify pre súkromné účely
  • Autoškola a kondičné jazdy za zvýhodnené ceny
  • Firemná detská škôlka
  • Právna poradňa
  • Zľavy u firemných partnerov na služby, produkty a športové a kultúrne akcie

Hovoríme len s klientmi, ktorí sa na nás obrátili sami - 60% vašich aktivít bude tvoriť vybavovanie prichádzajúcich hovorov, 40% budete volať ľuďom, ktorí nás sami kontaktovali napr. E-mailom. Nepožadujeme predošlé pracovné skúsenosti, iba chuť učiť sa a zdokonaľovať. Vítame tých, ktorí chcú stabilnú prácu v príjemnom prostredí a chodiť domov s čistou hlavou a dobrou výplatou, rovnako ako tých, ktorí chcú začať kariéru vo veľkej spoločnosti. Nie sme bežné call centrum, budete prekvapení, že možno mať aj takto príjemnú prácu. Desať z desiatich kolegov hovorí "So skúsenosťami z call centra AAA AUTO sa nikdy nestratíte!"

Call Centrum
Telefonická podpora predaja a výkupu. Operátori komunikujú so zákazníkmi, hľadajú najlepšiu možnosť uspokojenia ich potrieb. Snažia sa klientovi ponúknuť vhodné auto, pomôžu mu s výberom financovania, prípadne adekvátne ocenia jeho ponúkané auto. Účelom je poskytnúť zákazníkovi informácie a dohodnúť pre neho stretnutie v niektorej z našich pobočiek. Komunikácia prebieha v slovenskom, českom, ruskom, anglickom, německom, maďarskom jazyku.

Call centrum hrá jednu z klúčových rolí v rámci spoločnosti. Byť súčasťou tohto oddelenia znamená významne sa podielať na predajných výsledkoch celej firmy. Viac ako 50% všetkých obchodov je realizovných práve prostredníctvom call centra. Vďaka prepracovanému školiacemu programu se ľudia rýchle naučia obchodné schopnosti, strategické myslenie a zvládnu s nadhľadom riešiť aj tie najkomplikovanejšie situácie. Z radov zamestnancov call centra sú vďaka svojim získaným schopnostiam vyberaný kandidáti na manažérske pozície v rámci spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

* Komunikatívna znalosť maďarského jazyka
* Pozitívny prístup
* Chuť učiť sa nové veci
* Chuť si zarobiť a niečo preto urobiť

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: NaborSK
E-mail: poslať životopis
ID: 3217212  Dátum zverejnenia: 30.11.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: až 1000 EUR/mesiac