Výkupný technik - Budapešť (ubytovanie)

Autocentrum AAA Auto a. s.

Miesto práce
Maďarsko
Termín nástupu
ASAP
1200 - 2200 EUR/mesiac, Motivujúce platové ohodnotenie (fix + provízie)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pozíciu obsadzujeme do nášho tímu na pobočku v Budapešti (Fót).

Táto pozícia patrí v našom odbore k tým najdôležitejším - vďaka dobrým Výkupným technikom sme jednotkou na trhu.
Na pozícii Výkupného technika sa uplatní sebavedomá osobnosť so skúsenosťami z automobilovej oblasti, zákazníckeho servisu alebo obchodu, ale aj človek, ktorý je ochotný na sebe tvrdo pracovať.
Náplňou práce na pozícii je:
  • výkup vozidiel od zákazníkov
  • testovacie jazdy
  • zisťovanie technického stavu vozidiel
  • komunikácia so zákazníkmi
  • práca s internými systémami
  • starostlivosť o maďarsky hovoriacich zákazníkov
  • možný postup na mobilného výkupcu pre maďarský trh
  • v prípade kariérneho rastu - služobné auto, mobil, notebook

  • ubytovanie
  • motivujúce platové ohodnotenie (1200 - 2200 eur brutto)
  • mobilný telefón
  • služobné auto po zapracovaní
  • intenzívny školiaci program pod vedením tréningového oddelenia - v rámci SK, CZ a v HU
  • rôznorodá, aktívna práca
  • pracovná zmluva na dobu neurčitú
  • priateľský a živý kolektív
  • zázemie stabilnej spoločnosti, ktorá je najlepšia vo svojom odbore už 25 rokov a stále rastie!

Pokiaľ Vás pozícia zaujala a spĺňate uvedené kritéria, neváhajte nás kontaktovať zaslaním svojho životopisu v SLOVENSKOM a MAĎARSKOM JAZYKU na nižšie uvedenú adresu.
Do predmetu žiadame uviesť názov pobočky na ktorú reagujete.

Na stretnutie budú pozvaní len vybraní uchádzači spĺňajúci požadované
kritéria.

Zaslaním životopisu dáva uchádzač výslovný súhlas spoločnosti
AUTOCENTRUM AAA AUTO, a.s., so spracovaním svojich
osobných údajov, pre účely zaradenia do databázy uchádzačov o
zamestnanie v zmysle zak. c. 428/2002 Zb. o ochrane osobných údajov v platnom znení.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

auto-moto, obchod

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) a Slovenský jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Internet(e-mail, www) - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosti z predaja alebo zákazníckeho servisu
  • skúsenosti s automobilmi zo servisu, školy alebo ako hobby
  • orientácia na automobilovom trhu (značky, modely, ceny atď.)
  • časová a priestorová flexibilita - zaškolenie v rámci SK, CZ a HU pobočiek, možnosť práce na inej pobočke
  • proaktívny prístup
  • komunikatívnosť a zvládanie námietok
  • pozícia je vhodná aj pre šikovných absolventov - mechanikov s absolvovanou min. školskou praxou, ktorí majú dobrú znalosť mechaniky vozidiel a komunikačné schopnosti a hlavne, neboja sa ich ukázať!
  • MAĎARSKÝ jazyk na POKROČILEJ úrovni

  • MIESTO VÝKONU PRÁCE - Budapešť

Sieť autocentier AAA AUTO pôsobí na trhu už 29 rokov. Je súčasťou spoločnosti AURES Holdings a.s.. Zastrešuje sieť viac ako 40 pobočiek v Českej republike, na Slovensku, v Poľsku a v Maďarsku. Za obdobie svojej existencie obslúžila viac ako 2,5 miliónov zákazníkov. Skupina predá ročne priemerne 80 000 vozidiel a je tak najväčším predajcom ojazdených áut v strednej a východnej Európe. V minulom roku sa stala prvým predajcom ojazdených automobilov on-line. Predáva tiež zánovné vozidlá pod obnovenou značkou Mototechna.

Na Slovensku má spoločnosť 12 pobočiek.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: NaborSK
E-mail: poslať životopis
ID: 3110220  Dátum zverejnenia: 14.12.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1200 - 2200 EUR/mesiac, Motivujúce platové ohodnotenie (fix + provízie)