Autocar - Mechanik (stabilná práca v rodinnej firme)

AutoCar - Ťažné zariadenia s.r.o.

Miesto práce
Senec
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 - 1 600 EUR/mesiacMotivačné platové ohodnotenie pozostávajúce zo základnej zložky a pohyblivej zložky, ktorá progresívne rastie s produktivitou práce a môže zahŕňať aj 13.plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vyberte si prácu v stabilnej slovenskej spoločnosti autocar. Prečítajte si viac o otvorenej pozícii mechanika, ktorá je jedna z kľúčových vo firme. Pozícia je aktuálne otvorená na prevádzke v meste Senec.

Náplň práce:
- Montáž ťažných zariadení
- Montáž a servis prívesných vozíkov
- Testovanie funkčnosti ťažných zariadení
- Montáž strešných nosičov a boxov
- Promptné riešenie vzniknutých technických problémov a závad
- Dodržiavanie stanovených pracovných postupov a predpisov BOZP

- TPP na dobu určitú s opciou predĺženia na dobu neurčitú
- Práca v stabilnej slovenskej firme s bohatou históriou a pobočkami aj v zahraničí
- Motivačné platové ohodnotenie pozostávajúce zo základnej zložky, ktorá zohľadňuje skúsenosti pracovníka a výkonnostnej zložky, ktorá progresívne rastie s produktivitou práce a môže zahŕňať aj 13.plat
- Pravidelné firemné akcie
- Pracovné oblečenie zdarma

V prípade Vášho záujmu nám pošlite svoj životopis na dole uvedenú e-mailovú adresu a my vás už budeme kontaktovať obratom mailom alebo telefonicky. Pre dôvod zvýšeného počtu prihlášok, odpovedáme iba záujemcom, ktorí vyhovujú stanoveným požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Manuálne zručný, rýchly, presný a spoľahlivý montér
- Skúsenosť ako montážnik vo výrobe je vítaná, prípadne skúsenosť z autodielne
- Vodičský preukaz B
- Porozumenie technických dokumentácií
- Fyzická zdatnosť a flexibilita

Spoločnosť Autocar s.r.o. funguje na Slovensku už 25 rokov a je jednotka na trhu vo svojom segmente v rámci regiónu strednej Európy. Má viac než 3000 veľkoobchodných partnerov po celej SR a vyváža do 10 krajín EU. Spoločnosť sa venuje predaju a montáži ťažných zariadení, predaju a servisu prívesných vozíkov a tiež predaju strešných boxov a nosičov. Priemerne sa denne montujú zariadenia do viac ako 50 áut.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AUTOCAR - Ťažné Zariadenia, s.r.o.
Dialničná cesta 7
90301 Senec
ID: 3876561  Dátum zverejnenia: 19.5.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac