Predavač/ka mäsa - U Ňaňa

AutoCar - Ťažné zariadenia s.r.o.

Miesto práce
Ivachnová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
1.3.2024
1 225 EUR/mesiacNástupný plat 950€ v čistom. Finančná odmena (prémie), podľa mesačného plnenia plánu, nad rámec základnej mzdy.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha zákazníkov predajne mäsových, práca s pokladňou - prijmeme aj nevyučených bez praxe (zaškolíme)
Predaj mäsa a mäsových výrobkov s pultu.
Chystanie veľkoobchodných a maloobchodných objednávok.

- práca na dlhý a krátky týždeň, 12 hodín denne (Dlhý týždeň 5 dní práce, krátky týždeň 2 dni práce)
- finančná odmena, podľa mesačného plnenia plánu, nad rámec základnej mzdy
- práca v príjemnom kolektíve
- stravovanie v areály prevádzky
- zamestnanecká karta so zľavou na nákup v našej predajni

Informácie o výberovom konaní

Chcel by si pracovať v naozaj výnimočnej predajni?
Využi možnosť stať sa členom nášho tímu kde pre našich zákazníkov ponúkame skvelý kváskový chlieb a pečivo upečené v originálnej a jedinečnej ručne murovanej peci a čerstvé mäsko, ktoré pochádza z našej farmy na Liptove a výrobkov z neho, ktoré si takisto sami robíme.
Do nášho kolektívu pekárne a mäsovýroby "U Ňaňa" v Ivachnovej hľadáme nových kolegov na pozíciu predavačka, predavač.

Ak máš rád(a) nové výzvy, preferuješ zdravé stravovanie a životný štýl a chceš sa o to podeliť s našimi zákazníkmi, si u nás srdečne vítaný :)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Príjemné vystupovanie, ochota a chuť pracovať a učiť sa nové veci

Spoločnosť Autocar - Ťažné zariadenia, s.r.o. funguje na Slovensku už takmer 30 rokov a je jednotkou na trhu vo svojom segmente v rámci regiónu strednej Európy. Má viac než 3000 veľkoobchodných partnerov po celej SR a vyváža do 10 krajín EU. Spoločnosť sa venuje predaju a montáži ťažných zariadení pre automobily, predaju a servisu prívesných vozíkov a tiež predaju strešných boxov a nosičov. Priemerne sa denne na našich prevádzkach montujú ťažné zariadenia do viac ako 50 áut.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3431122  Dátum zverejnenia: 5.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 225 EUR/mesiac