Sales/aftersales area manager, AB motors SK

AutoBinck CZ s.r.o.

Místo práce
Vajnorská 178, Bratislava
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 2 100 EUR/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Koho potrebujeme a hľadáme?

Hľadame aktívneho a nebojácného profesionála. Predchádzajúca skúsenosť je nevyhnutná a predpokladá skúsenosti z riadenia dealerske siete alebo práce v predajnej časti dealerstiev.

Čo budete robiť?

Pracovná náplň oblastného sales & servisného manažéra u importéra / distribútora osobných automobilov značky MG rozhodne nie je stereotypná.

Čaká na Vás pravidelná návšteva zmluvných obchodných partnerov prípadne stretnutia on-line formou, ale najmä komunikácia ohľadom implementácie predajných a popredajných noriem, programov, procesov, produktov a stratégia za účelom podpory predaja vozidiel a ND, s dôrazom na zvyšovanie zákazníckej spokojnosti a plnenie predajných cieľov.

Hlavný popis pracovnej náplne:

• Komunikácia medzi distribútorom a dealerom
• Motivuje, podporuje, a monitoruje sieť predajcov najmä v súvislosti s plnením ich obchodných cieľov, a implementáciu firemných pravidiel a procesov dovozcu
• Dohliada nad včasným plnením a aplikáciou predajných akcií a aktivít
• Nastavovanie a zavádzanie predajných a servisných štandardov značky a procesov v dealerskej sieti
• Spolupracuje na tvorbe podkladov do informačného systému pre autorizovaných predajcov na základe doporučení výrobcov a spoločnosti Autobinck pre zverejnenie v dealerskej sieti
• Pravidelný reporting dealerského predaja a objednávok vo vzťahu k plneniu interných dealerských plánov
• Evidencia skladových zásob vozidiel na salónoch, predvádzacích a servisních vozidiel
• Popredajná kontrola vozidiel jednotlivých dealerov na správnosť dát zadávaných do systémov (zákaznícke dáta, dáta vozidla, termíny spustených záruk)
• Príprava podkladov pre vyhodnocovanie a kalkuláciu vyhlásených bonusových programov
• Pravidelné vyhodnocovanie servisného procesu a procesu starostlivosti o zákazníkov na dealerstvách
• Poskytovanie a organizovanie technického a obchodného poradenstva, tréningov a návrhov na jeho zlepšenie
• Nastavovanie, zavádzanie a kontrola u dealerov špeciálneho náradia značky a diagnostického vybavenia
• Implementácia CRM v dealerskej sieti
• Implementácia nových produktov

Výsledkom Vašej práce budú perfektné spolupracujúce a profesionálne dealerstvá značky a tým pádom aj spokojní zákazníci.

Aké vedomosti a zručnosti by ste mali mať?

• Predchádzajúca skúsenosť /zamestnanie v dealerstve alebo u distribútora na podobnej pozícii: minimálne 2 roky
• „Learn it all“ prístup
• Nadšenie pre autá a znalosť fungovania dílerstiev
• Vynikajúce komunikačné a vyjednávacie schopnosti
• Dobrá technická znalosť automobilov a porozumenie servisným procesom
• Dobrá komunikácia a súhra v tíme – tímový hráč
• Vlastná vynaliezavosť a vysoká motivovanosť a pracovné zapálenie
• Znalosť AJ – slovom aj písmom na užívateľskej úrovni
• Vodičský preukaz – sk. B
• Znalosť MS Office Analytické a systematické myslenie
• Ochota cestovať po Slovensku

Aký bude Váš team?

Stanete sa súčásťou partie ľudí, ktorí robia, čo ich baví, firmy, kde vládne neformálna atmosféra.

Čo ponúkame?

  • Dlhodobú perspektívu v stabilnej a dynamickej spoločnosti
  • Skvelú prácu pre milovníkov áut
  • Kolektív profesionálov ako po odbornej, tak aj po ľudskej stránke
  • Moderné pracovné prostredie
  • Príležitosť pravidelne sa vzdelávať
  • Zaujímavé finančné ohodnotenie
  • Služobné vozidlo s možnosťou využitia aj na súkromné účely
  • Mobilný telefón, note-book
  • Vzdelávanie, angličtina

Tak čo, zaujalo Vás to?

Zareagujte na túto pozíciu, odpovieme každému!

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mobilní telefon
Vzdělávací kurzy, školení
Auto i pro soukromé účely
Firemní akce
Stravenky/příspěvek na stravování
Bonusy/prémie
Flexibilní začátek/konec pracovní doby
Notebook
Vlastní organizace náplně práce
Sleva na firemní výrobky/služby

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Kontakt

Kontaktní osoba: Martina Brožková
E-mail: poslat životopis
ID: 4824850  Dátum zverejnenia: 7.5.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/měsíc