Dlhodobá brigáda v HR tíme, Auto Palace Group

AutoBinck CZ s.r.o.

Místo práce
Bratislava
Druh pracovního poměru
zkrácený úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hľadáme parťáka/čku do HR tímu – pozícia vhodná pre študentov personalistiky alebo pre personalistov na rodičovskej dovolenke

Čo potrebujeme a koho hľadáme?

Nehľadáme teoretika s tisíckou nápadov, ale praktika, ktorý pozná smer, „vyhrnie si rukávy“ a dotiahne všetko do úspešného konca. Hľadáme niekoho, koho práca v HR baví, má zmysel pre detail a zároveň premýšľa v súvislostiach. Predchádzajúce skúsenosti v HR sú vítané, záujem o ľudí je základ, pokročilá znalosť práce na PC (MS office, MS Excel) je nevyhnutná, rovnako ako dôslednosť, svedomitosť a ochota učiť sa novým veciam.

Rozsah práce cca 10 -20 hod týždenne.

Čo budete robiť?

Určite viete, že práca v HR nie je stereotypná. Vašimi úlohami bude hlavne:

- Administrácia personálnej agendy

· zakladanie dokumentov do fyzických a elektronických zložiek

· kontrola termínov školení BOZP a PO

- Činnosti podpory HR oddelenia

· komunikácia s vybranými kandidátmi pre prvé kolá pracovných pohovorov (správa HR kalendára)

· aktualizácia náborových nástrojov

· správa HR štatistík

- Kompletný nábor vybraných pracovných pozícií

Vaša práca pomôže k zvyšujúcej sa úrovni firemnej kultúry a rastu spoločnosti vďaka kvalitným ľudským zdrojom.

Aký bude Váš tím?

Tím sa skladá zo siedmych ľudí, alokovaných v Prahe, Brne a Bratislave. Zdieľame medzi sebou svoje skúsenosti a každá z nás sa v rámci svojej práce dostane ku všetkým zložkám personálnej agendy, teda ide o veľmi rôznorodú prácu so zamestnancami od technických po manažérske pozície.

Čo ponúkame?

Stanete sa súčasťou tímu ľudí, ktorí sa na nič nehrajú a robia to, čo ich baví. Zakladáme si na neformálnej atmosfére a osobnom prístupe. Budete mať priestor pre svoj osobný rast, tj. vzdelávať sa v oblasti personalistiky. Príspevok na stravu, poistenie zodpovednosti a kurz AJ na pracovisku. Možnosť pracovať čiastočne aj home-office.

Hodinová mzda: EUR 5-7,50

Tak čo, zaujala Vás ponuka?

Zareagujte sa na túto pozíciu, odpovieme každému!

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano
ID: 3819462  Dátum zverejnenia: 26.11.2019  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.