Reagujte bez životopisu

Automechanik / autoelektrikár

AUTOBEETLE SLOVAKIA, s. r. o.

Miesto práce
Kúpeľná 3a, Bardejov
Termín nástupu
od 1.6.2022
1 000 - 1 400 EUR/mesiacK mzde ponúkame navyše preplatenie nákladov na cestovné do práce od 10 km z bydliska.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vykonávanie mechanických a autoelektrikárskych prác na osobných automobiloch všetkých továrenských značiek:
- kontrola technického stavu vozidiel
- diagnostikovanie porúch
- používanie meracích a diagnostických prístrojov a autoservisných zariadení
- rýchloservis motorových vozidiel-mechanické práce
- autoelektrikárske práce na motorových vozidlách

- práca v stabilnej spoločnosti s 22 ročnou históriou patriacej do medzinárodnej siete nezávislých servisov Q-Service
- pravidelné vzdelávanie v oblasti práce
- práca s najmodernejšími autoservisnými nástrojmi
- práca vo vykurovaných dielňach /zima/ a klimatizovaných dielňach /leto/
- príspevok na stravné: 3 Eur/deň
- vianočný bonus
- príspevok pri narodení dieťaťa
- skvelý tím kolegov

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

automechanik alebo autoelektrikár

Vodičský preukaz

B

- vyučenie v odbore- automechanik alebo autoelektrikár
- technická zdatnosť
- ovládanie diagnostických prístrojov v autoopravárenskej praxi výhodou
- zodpovednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť
- tímové myslenie
- chuť pracovať

Viac info o nás: www.autobeetle.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4330925  Dátum zverejnenia: 16.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac