Predajca automobilov

autobazarsk.eu s.r.o.

Miesto práce
Bánovce nad Bebravou
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Od 5 EUR/hod.odmena od počtu predaných vozidiel, preplacanie nadčasov, príplatky za prácu cez víkend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kontakt so zákazníkmi osobný aj telefonický, aktívny predaj, vyhľadávanie potencionálnych zákazníkov, kontaktovanie, mailing, práca so soc.sieťami, marketing predaja, oslovenie zákazníka, predstavenie produktu, realizovanie skúšobných jázd, komunikácia so zákazníkom, spracovanie potrieb zákazníka, vypracovanie ponuky, spracovanie objednávky, starostlivosť o jestvujúceho zákazníka, reprezentatívne vystupovanie zodpovedajúce ponúkaným produktom

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

-znalosť a skúsenosti s predajom vozidiel podmienka
-kultivovaný slovný prejav, schopnosť vyjadrovania sa
prezentovanie
-pružnosť v myslení (adaptabilita, flexibilita, improvizačné spôsobilosti)
- odolnosť voči stresu
-komunikatívnosť
-technická gramotnosť
-vyjednávanie
-finančná a ekonomická gramotnosť

Autobazarsk.eu s.r.o. je poprednou spoločnosťou v oblasti predaja a výkupu automobilov. V našej ponuke nájdete automobily všetkých tried a kategórií, spomedzi ktorých si vyberie každý zákazník. Súčasťou širokého výberu automobilov v našom autosalóne sú tak automobily osobné, úžitkové, športové i terénne. Ponúkame nehavarované, ale aj havarované vozidlá. V rámci spokojnosti našich zákazníkov dovážame taktiež vozidlá na základe želania zákazníka.
ID: 3883537  Dátum zverejnenia: 2.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 5 EUR/hod.