Pracovník v predajni autobatérií

Autobaterky s.r.o.

Miesto práce
Chrenovská 14, Nitra-Chrenová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Aktívna starostlivosť o zákazníka
- Prezentácia a predaj tovaru
- Dopĺňanie tovaru
- Preberanie objednávok, skladová evidencia
- Vybavovanie reklamácií
- Technická zdatnosť a poradenstvo, poskytovanie informácií zákazníkom (osobne, telefonicky, elektronicky)
- Starostlivosť o čistotu a poriadok v predajni
- Práca v sklade
- Práca v teréne

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000 eur (po zaučení)

- Zázemie stabilnej a prosperujúcej spoločnosti
- Systém zamestnaneckých výhod
- Odborný rast

Informácie o výberovom konaní

Prosíme zaslať profesný životopis

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy
Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Hľadáme v prvom rade skúseného predajcu s technickou zdatnosťou a znalosťou automobilov a automobilových súčiastok. Komunikatívnu osobu, ktorá vykonáva zodpovednú prácu. Ponúkame tvrdú prácu v etickom prostredí a spravodlivé ohodnotenie. Prácu v spoločnosti, ktorá je otvorená novým nápadom a návrhom v mladom kolektíve.

Požadujeme:
- Príjemné vystupovanie, komunikatívny prejav
- Záujem o automobilovú oblasť, základné technické myslenie a zručnosti
- Seriózny prozákaznícky prístup
- Asertivita, ochota a záujem predávať
- Osobný prístup k riešeniu problémov
- Samostatnosť a spoľahlivosť
- Vodičský preukaz skupiny B je podmienkou

Autobaterky s.r.o. je jedným z najväčších distribútorov autobatérií na západnom Slovensku.
Sortiment je zameraný prevažne na auto a moto batérie, avšak nemalé percento sortimentu tvoria aj prístrojové batérie, merače, nabíjače a ďalšie príslušenstvo k batériám.

Vykonávame záručný a pozáručný servis všetkých typov autobatérií a meranie dobíjacej sústavy automobilov.
Našimi zákazníkmi sú jednak koncoví odberatelia a v nemalej miere dodávame dopravným spoločnostiam, prepravcom a aj ďalším obchodníkom. Pre každého zákazníka volíme individuálne riešenie.
Skladom máme široký sortiment rôznych autobatérií, motobatérií a veľký výber nabíjačiek.

Spoločnosť Autobaterky s.r.o. sídli v Nitre pri obchodnom centre MAX a OBI (bývalý BAUMAX).

Predajom autobatérií sa zaoberáme od roku 1992.

Venujeme sa aj veľkoobchodu a servisu značkových akumulátorov a príslušenstva. Popri maloobchodnej činnosti robíme aj poradenstvo pri výbere správneho technického riešenia podľa požiadaviek zákazníka.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci

Chrenovská 14
949 01 Nitra

Kontakt

Kontaktná osoba: Rudolf Golembiovský
Tel.: +421949244348
E-mail: poslať životopis
ID: 3755209   Dátum zverejnenia: 7.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000 eur (po zaučení)