Logo Auto1 Polska sp. z o.o.

Account Management B2B telefonického a online predaja

Auto1 Polska sp. z o.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše role
Komunikace se stále rostoucí klientelou.
Prezentace naší společnosti a její specializované prodejní platformy.
Navazování a prohlubování dlouhodobých obchodních vztahů s partnery.
Práce z kanceláře, telefonický a e-mailový kontakt s klienty.
Vytváření nejvhodnějších nabídek, analýza očekávání klientů a přizpůsobení nabídky jejich nákupní strategii.

Vaše kvalifikace
Zkušenosti v oblasti prodeje a telekomunikací (výhodou, nikoliv nutností).
Velmi dobrá znalost českého nebo slovenského jazyka.
Profesionální přístup k partnerům, dobrá organizace práce, ochota dosahovat cílů.
Výborné komunikační a vyjednávací schopnosti.
Zodpovědnost, nadprůměrné pracovní nasazení a samostatnost.

Zamestnanecké výhody, benefity

Zaměstnání na smlouvu B2B s pevným základním platem a neomezeným provizním systémem.
Garantovaný bonus ve výši 300 EUR hrubého během zkušební doby.
Práce částečně nebo zcela na dálku
Příležitost v dynamické a rostoucí mezinárodní automobilové společnosti.
Atraktivní produkt v kombinaci se službami, které naši partneři vyžadují.
Pozitivní a motivovaný tým s rovným rozhodovacím procesem.
Možnost 25 dnů dovolené

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Slovinský jazyk - Expert (C2) alebo Český jazyk - Expert (C2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

AUTO1.com je přední evropská digitální platforma pro nákup a prodej ojetých automobilů online, člen skupiny AUTO1 Group. Spolupracujeme s více než 60 000 partnerskými prodejci ve více než 30 zemích. Naši kupující mají přístup k inventáři více než 25 000 ojetých vozů prověřených různými značkami.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: People team AUTO1
Tel.: +48734641608
E-mail: poslať životopis
ID: 4727153  Dátum zverejnenia: 12.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac