Predajca vozidiel

Auto1.com

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaše úlohy:

Získanie potenciálnych klientov v automobilovom sektore v oblasti predaja
Prezentácia spoločnosti a jej špecializované obchodné platformy
Vytváranie a prehlbovanie dlhodobých obchodných vzťahov s partnermi
Práca z kancelárie, telefónny a e-mailový kontakt s klientmi
Vytváranie najvhodnejších ponúk, analýza očakávania klientov a prispôsobenia ponuky ich nákupné stratégii

Požiadavky:

Skúsenosti s telefónnym predajom a so získavaním obchodných partnerov (B2B)
Dobrá orientácia v automobilovom priemysle
Veľmi dobrá znalosť českého jazyka
Profesionálny prístup k partnerom, dobrá organizácia práce, ochota dosiahnuť ciele
Výborné komunikačné a vyjednávacie zručnosti
Zodpovednosť, nadpriemerná angažovanosť a nezávislosť pri práci

Ponúkame:

Príležitosť v dynamickej a rastúcej medzinárodnej spoločnosti automobilového priemyslu
Zamestnanecká zmluva s pevnou mzdou a neobmedzený systém provízií
Atraktívny produkt, kombinovaný so službami, ktoré naši partneri požadujú
Pozitívne a motivovaný tím s plochým rozhodovacím procesom

Pošlite prosím Váš životopis cez tento odkaz: https://jobs.smartrecruiters.com/Auto1/743999712906879-predajca-vozidiel?trid=deb60c35-db88-4b5a-82fe-82290a95604f