Predajca vozidiel

Auto1.com

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vy rozumiete obchodu, my rozumieme vozidlám a dobre sa o Vás postaráme.
Sme dynamický a vysoko motivovaný tým, hladáme talentovaných a ambicióznych obchodných zástupcov pre novú pobočku v Bratislave. Pozícia je vhodna pre absolventov.

Čo bude náplňou Vašej práce?

Prezentácia firmy a jej špecializovanej obchodnej platformy
Prezentácia najvhodnejších možností obchodníkom, analýza ich očakávaní a prispôsobovanie nákupnej stratégie
Vytváranie vhodných ponúk, efektívne uzatváranie obchodov
Rozvíjanie a prehlbovanie dlhodobých obchodných vzťahov s partnermi

Čo očakávame?

Predajný talent a nadšenie pre motorizmus
Profesionálny prístup k partnerom, dobrá organizácia práce, chuť dosahovať zadané ciele
Veľmi dobré komunikačné a vyjednávacie schopnosti
Zodpovednosť, nasadenie a nezávislosť pri práci
Výborné administratívne zručnosti, práca s počítačom a zmysel pre detail
Komunikatívna slovenčina podmienkou
Kontakty v oblasti automobilového priemyslu výhodou
Základná znalosť anglického jazyka výhodou

Čo ponúkame?

Prácu na zamestnanecký pomer nebo na živnosteňský list

Atraktívny systém odmeňovania založený na: Fix + provízny systém (bez obmedzení)
Výborné kariérne príležitosti v dynamickom prostredí vytvorenom podnikateľmi (nie korporátny prístup)
Pracovná stabilita a zázemie úspešnej medzinárodnej spoločnosti
Pozitívny a motivovaný tím s plochou štruktúrou a rýchlym rozhodovacím procesom
Miesto pracoviska - Bratislava

Platové ohodnotenie fix 800,- EUR / mesiac + provizie (v prípadě živnosti 1000,- EUR / mesiac)

Pošlite prosím Váš životopis cez tento odkaz http://smrtr.io/zOVJxg

Požiadavky na zamestnanca

ID: 3399898  Dátum zverejnenia: 24.5.2018  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.