Logo Auto West s.r.o.

Vodič kamiónu

Auto West s.r.o.

Miesto práce
Prešovský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
1 250 - 2 700 EUR/mesiacbonus pri tankovani do osobneho vozidla

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Auto West s.r.o. prijme vodica na medzinarodnu kamionovu dopravu jazdime Slovensko-Francuzsko, Španielsko ,Belgicko , Holandsko alebo Nemecko, momentálne máme zaužívaný turnus 10 dní práca a 4 dní doma (turnus podľa dohody) , plachtovy náves ,pridelene vlastne vozidlo, žiadne striedanie, nový vozovy park značky Scania 460R - 2023 rok výroby , automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami,požiadavky na zamestnanca:vodičský preukaz
B, C, E, lekárska prehliadka, povinné psychotesty, karta vodiča,samostatnost,nutna prax v odbore, Platba na deň 100€/ každý deň, základ na pásku 1250€ (odvod zo sumy 1250€ ) , ZÁKAZ JAZDY NA DRUHÚ KARTU!, začiatok a koniec turnusu v Prešove, seriozny pristup majitela! , momentálne disponujeme 6 vozidlami.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

3

Sme mladý dynamický rodinný podnik vykonávajúcu nákladnú cestnú dopravu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Jozef Onderčo
Tel.: +421903577477
E-mail: poslať životopis
ID: 4721501  Dátum zverejnenia: 31.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac