Vodič kamión MKD (SK,DE,CZ)

Auto West s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Česko, Nemecko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
696 - 2 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Z dôvodu rozsirenia vozoveho parku prijmeme zamestnanca na poziciu vodic MKD , vozidla parkujeme na zapadnom Slovensku , Linky začínajú a končia na SK , jazdíme Nemecko a späť na SK, vozidla su vybavene vsetkymi mýtnimi jednotakmi + tankovacie karty , vozovy park MAN TGX EEV + naves plachtovy , príspevok na palivo , jadzime turnusy prevazne 2+1, možnosť chodiť domov aj na víkendy , variabilny turnus vsetko je o dohode a pozerame aj na poziadavky vodica ! , pridelene vlastne vozidlo ( nestridame vodicov na vozidlach ,ked je vodic doma auto stoji) , jazda podľa predpisov nariadenia ES č. 561/2006 , striktne dodrzivanie predpisov !!! , sme mala rodinna firma ktora prijme zodpovedneho a spolahliveho vodica.

Vodičský preukaz
B, C, E

- digitálna tachografová karta
- kvalifikačná karta
- výpis z registra trestov
- zodpovednosť, flexibilita

Počet rokov praxe:
minimalne 2 roky EU (preukazanie praxe)

Prispevok na palivo

Priatelsky kolektiv

Pohodova práca

Mesacny najazd okolo 9000-11000km

Mzda 696 brutto + diety

75€ v cistom na deň x odpracovane dni , plat mesacne od 1500€ do 2000€ v cistom ( vsetko je o odpracovanych dni ), ziadne zlozite pocitanie mzdy

Vodic z celej SR

Informácie o výberovom konaní

telefonny kontakt +421 903 577 477

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

C, E

Počet rokov praxe

2

Spolahlivost a zodpovednost

Sme mladý dynamický rodinný podnik vykonávajúcu nákladnú cestnú dopravu.
ID: 3868089  Dátum zverejnenia: 3.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 696 EUR/mesiac