1 900 - 2 100 EUR

Vodič MKD

Auto West s.r.o.

Miesto práce
Nemecko, Belgicko, Holandsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ihneď
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Firma Auto West s.r.o. prijme vodica na medzinarodnu kamionovu dopravu jazdime na kolecka Slovensko-Holandko ,Belgicko alebo Zapadne Nemecko, vikendy doma(podľa dohody možná práca aj na dlhšie) , celevozy!!! plachtovy náves , najazd okolo 10000-12000 km,pridelene vlastne vozidlo vozovy park znacky MAN ,automatické platenie mýta mýtnymi jednotkami, prispevok na pausal,požiadavky na zamestnanca:vodičský preukaz
B, C, E, lekárska prehliadka, povinné psychotesty, karta vodiča,samostatnost,nutna prax v odbore, peniaze vyplatene na cas a v celku, veľmi dobre finančné ohodnotenie vodiča !!! seriozny pristup majitela! nastup od 8.7.2019

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

540 zaklad netto(čistého) + cestovne nahrady alebo podla dohody.

Informácie o výberovom konaní

blizsie info na tel. +421 903 577 477

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vodičský preukaz

B, C, E

samostatnost, zodpovednost

Sme malý rodinný podnik vykonávajúcu nákladnu cestnú prepravu a z dôvodu rozširenia vozového parku prijmeme vodiča na MKD.

08001 Prešov

Kontakt

ID: 3711888   Dátum zverejnenia: 8.7.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   540 zaklad netto(čistého) + cestovne nahrady alebo podla dohody.