Vedúci servisu, klampiarskej a lakovníckej dielni

AUTO-VALAS s.r.o.

Miesto práce
Prešovská cesta 79, Košice
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 800 EUR/mesiac+ odmeny a bonusy výška platu sa odvíja od skúsenosti uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na našu novo otvorenú pobočku Toyota & Lexus v Košiciach hľadáme kolegyňu alebo kolegu, ktorý má viac ako 5 ročnú skúsenosť s vedením autorizovaného servisu. Hľadáme človeka, ktorý sa nebojí výziev má kolektívneho ducha a skúsenosti s vedením väčšieho tímu ľudí. Okrem toho by to mal byť človek komunikatívny, zodpovedný, schopný riešiť operatívne problémy a vie byť časovo flexibilný.

Hlavné podmienky sú:
• 5 ročná prax na pozícii vedúci servisu,
• Vodičský preukaz skupiny „B“,
• Minimálne vzdelanie: Stredná škola ukončená s maturitou,
• Anglický jazyk úroveň B2.

Výhody ku zamestnaniu:
• Ovládanie systému Caris ( nie je to podmienka).

Podrobná pracovná náplň:

• Príjem vozidiel do servisu pomocou tabletu/mobilu a následná fotodokumentácia.
• Plánovanie prijímania a organizovanie opráv s ohľadom na efektívne využívanie
pracovníkov, výrobných prostriedkov a materiálu,
• Príprava predbežných kalkulácií opráv,
• Tipovanie dielov,
• Tvorba zákaziek v internom systéme,
• Komunikácia so zákazníkom počas celého priebehu opráv,
• Dodržiavanie stanovených termínov opráv a predbežnej ceny, skoré podávanie
informácií kolegom z príjmu opráv pre vykonanie zmien (rozsahu, ceny a termínu
opravy – platí predovšetkým pre interných zákazníkov),
• Výstupná kontrola – kontrola či je zákazka dokončená v súlade s obsahom
zákazkového listu,
• Vyúčtovania a fakturácia zákazky,
• Vytváranie a udržiavanie dobrých vzťahov so zákazníkmi,
• Napomáhanie pri diagnostikovaní závad, určovanie postupov opráv,
• Riešenie sťažností a reklamácií zákazníkov,
• Zabezpečenie odvozu a dovozu zákazníka,
• Objednávanie a vybavenie vozidla na STK,
• Čistota dielne,
• Týždenné uzávierky mechanikov – normohodiny a sledovanie normohodín
mechanikov,
• Administratíva,
• Zabezpečenie technických školení mechanikov,
• Evidencia učňov,
• Dohľad nad auditom,
• Komunikácia s oblastnými manažérmi pre značky Toyota & Lexus.

Čo ponúkame my:
Prácu v jedinom východoslovenskom novom, špičkovo vybavenom autorizovanom servise značky luxusných automobilov Lexus a spoľahlivej značky automobilov Toyota.

Okrem toho Vás tu privíta príjemný kolektív. Firma každoročne organizuje teambuildingy aj s ostatnými prevádzkami.
Medzi firemné benefity radíme multišport kartu, stravovaciu kartu. Ďalšie benefity sú v procese riešenia nakoľko sme novo otvorená pobočka v našej automobilovej rodine AUTO-VALAS s.r.o.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel, autoservis

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
Caris - Úplný začiatočník
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

"Time" management,
Analytické myslenie,
Zodpovednosť,
Schopnosť viesť tím,
Komunikatívnosť,
Flexibilita v riešení problémov.

Spoločnosť sa zaoberá predajom motorových vozidiel značky Toyota a Lexus.
Servis- mechanické, karosárske, lakovacie práce, elektrodielňa a prevádzka ručného umývania vozidiel. Servisné práce sa vykonávajú aj na ostatných značkách vozidiel.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4396122  Dátum zverejnenia: 5.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac