800 - 1 000 EUR

Autolakýrnik

AUTO-VALAS s.r.o.

Miesto práce
Mlynská, Smižany
Termín nástupu
ihneď/dohodou
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pripravovanie vozidiel pred lakovaním (čistenie, brúsenie, tmelenie, maskovanie).
Pripravovanie, miešanie a nanášanie základnej farby, metalízy, farby a laku striekacími pištoľami na vozidlo alebo jeho časti.
Kontrolovanie kvality odvedenej práce po dôkladnom vypálení a vytvrdnutí laku.
Zodpovednosť za kontrolu dodržiavania správnych technologických postupov, prípravy a následnej realizácie lakýrnických prác.
Odstraňovanie vzniknutých nedostatkov v súlade s technologickými postupmi.
Čistenie použitých pracovných pomôcok – najmä striekacích pištolí.

- práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti
- mladý kolektív
- práca v autorizovanom servise s dlhoročnou tradíciou
- moderné technické vybavenie
- rôznorodá pracovná náplň - osobnostný rozvoj
- zamestnanecké zľavy na všetky služby a produkty v rámci spoločnosti
- multisport karta
- stravné lístky
- firemné akcie

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

lakovník

Vodičský preukaz

B

Spoločnosť sa zaoberá predajom motorových vozidiel značky Fiat, KIA, Alfa Romeo a Abarth, prevádzkuje servis motorových vozidiel, predaj ND značky Fiat, KIA a Alfa Romeo.
Servis- mechanické, karosárske, lakýrnické práce, elektrodielňa a prevádzka ručného umývania vozidiel.Servisné práce sa vykonávajú aj na ostatných značkách vozidiel.
Zamestnanci firmy absolvujú odborné školenia.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AUTO VALAS s.r.o.
Pri Prachárni 7
040 11 Košice

Kontakt

ID: 358481   Dátum zverejnenia: 9.10.2019