Hlavný účtovník

AUTO-Prestige - Effective CarService s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 800 EUR/mesiac- konečný plat bude závisieť od skúseností uchádzača,

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komplexné spracovanie účtovníctva - s.r.o. (potrebná znalosť práce s majetkom - evidencia, výpočet účtovných a daňových odpisov, výpočet zostatkových cien majetku),
- kontrola fakturantov a účtovníkov,
- kontrola všetkých vstupných podkladov,
- spracovanie DPH - SK (kontrolný výkaz a súhrný výkaz),
- spracovanie dane z príjmov,
- komplexné spracovanie mesačných výkazov,
- spracovanie leasingov,
- podávanie výkazov Intrastat,
- práca so starými účtovnými denníkmi,
- spolupráca s auditórskou spoločnosťou, príprava podkladov a komunikácia s auditórmi,
- príprava podkladov a reportov pre manažment,
- aktívne podielanie sa na zlepšovaní procesov na účtovnom oddelení,
- spracovanie účtovníctva v systéme POHODA,
- pravidelné reportovanie nadriadenému,
- úzka spolupráca s prevádzkovým oddelením,

- stabilná práca v rozrastajúcej sa slovenskej spoločnosti,
- mladý kolektív,
- pracovné prostredie - Nivy Tower - rôzne zľavy v Nivy Shopping center,
- jazykové kurzy,
- zamestnanecké prémie - vyplácané individuálne na základe osobného hodnotenia zamestnanca,
- zľavy na prenájom a kúpu vozidla,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Účtovníctvo

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Počet rokov praxe

5

- VŠ so zameraním na účtovníctvo / auditórstvo,
- Veľmi dobrá znalosť zákona o účtovníctve, DPH, dani z príjmov a dane z motorových vozidiel,
- Prax na obdobnej pozícii alebo minimálne na seniorskej úrovni samostatného účtovníka aspoň 5 rokov,
- Veľmi dobré komunikačné zručnosti,
- Manažérske schopnosti a skúsenosti sú veľkou výhodou,
- samostatnosť,
- precíznosť,
- skúsenosti s finančným a operatívnym leasingom , autoúvermi a skladovým financovaním,
- skúsenosti s komunikáciou s bankami a spracovaním podkladov pre leasingové spoločnosti,

AUTO Prestige ponúka flexibilný spôsob zabezpečenia all-inclusive prenájmu exkluzívnych automobilov a pôžitok z pohodlnej jazdy. Sme slovenská spoločnosť so slovenským zastúpením, ktorej tím ľudí tvoria špecialisti na prenájom luxusných vozidiel na celom území SR a EÚ.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4536410  Dátum zverejnenia: 27.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 2 800 EUR/mesiac