Osobný vodič - nemecký jazyk podmienkou

AUTO-Prestige - Effective CarService s.r.o.

Miesto práce
Slovensko, Rakúsko, Francúzsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
ASAP
1 500 EUR/mesiac- preplácané nadčasy - mzda závisí od skúseností uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Osobný šofér (Slovenská republika a zahraničie) pre manažment spoločnosti,
- Starostlivosť o klienta, služobné vozidlo a vozový park,
- výpomoc so správou majetku a budov,
- vykonávanie rôznych úloh podľa pokynov nadriadeného,
- vyžaduje sa bezpečné riadenie vozidla, slušné vystupovanie a dobrá komunikácia,
- flexibilný pracovný čas podľa potreby,

- práca v slovenskej spoločnosti,
- dlhodobé zamestnanie,
- preplácanie nadčasov + základná mzda

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B

- Zodpovedný
- Časovo flexibilný
- Spoľahlivý,
- Ochotný,
- Výpis z registra trestov bez záznamov,

AUTO Prestige ponúka flexibilný spôsob zabezpečenia all-inclusive prenájmu exkluzívnych automobilov a pôžitok z pohodlnej jazdy. Sme slovenská spoločnosť so slovenským zastúpením, ktorej tím ľudí tvoria špecialisti na prenájom luxusných vozidiel na celom území SR a EÚ.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 4401713  Dátum zverejnenia: 12.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac