Automechanik MAZDA/MITSUBISHI, Auto Palace Panónska

Auto Palace Panónska s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 100 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme zručného kolegu, automechanika pre vozidlá zn. Mazda a Mitsubishi, ktorý pracuje rýchlo a kvalitne – tak si u nás totiž zarobí nadpriemernú mzdu. Automobilového fanúšika, ktorý nedá dopustiť na vôňu motorového oleja, benzínu a vazelíny.

Nie je mechanik ako mechanik – oceníme predchádzajúcu prax a skúsenosti, ale dáme príležitosť aj tým, ktorí majú šikovné ruky, záujem učiť sa a vášeň pre autá. Odborná znalosť je nevyhnutná, rovnako tak ako platný vodičský preukaz.

Čo bude Vašou prácou?

Ako skúsený profík uplatníte Vaše znalosti naplno, vrhnete sa do práce od bežnej údržby po zložité opravy na vozidlách našich klientov.

ALEBO

Ak ste na začiatku kariéry a prevodovka, je pre Vás ešte stále príliš komplikovaná, tak pod vedením skúseného mentora postupne okúsite všetky tajomstvá servisnej práce.
Vzdelávať sa majú možnosť nielen nováčikovia v odbore, ale aj starší kolegovia. Výsledkom Vašej práce bude spokojnosť našich zákazníkov a kolegov.

Aký bude Váš tím?

Prácu a jej rozvrhnutie určuje vedúci servisu Janko, ostrieľaný matador s veľkou dávkou energie a dohliada, aby všetko bežalo ako dobre namazaný stroj. Servis je nadupaný kompletným vybavením, mechanik má vlastné pracovné miesto, vlastné náradie a prístup k technickým informáciám vrátane kompletnej technológie diagnostiky a opráv. Koncentrovaná skúsenosť a prax funguje ako studnica vedomostí pre každého, kto má záujem a chuť byť súčasťou tohto všetkého.

Čo ponúkame?

Stanete sa súčasťou zohraného kolektívu, kde kolegovia robia, čo ich baví. Firmy, kde vládne príjemná atmosféra, kde Mazda/Mitsubishi bude vašou vášňou a kde pracujeme pre zákazníka. Budete mať priestor na osobný rast, t.j. vzdelávať sa a rásť so značkou, ktorá sa neustále vyvíja a posúva. Samozrejmosťou je príspevok na stravovanie a zamestnanecké zľavy na firemné produkty a služby. Môžete tiež navštevovať kurzy angličtiny. Postaráme sa aj o váš pracovný odev.

Tak čo, zaujalo Vás to?

Zareagujte na túto pozíciu, odpovieme každému!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Výkupca jazdených vozidiel, Auto Palace Panónska