Servisný poradca/technik v autorizovanom servise zn. Hyundai Trenčín

AUTO MP s.r.o.

Miesto práce
Bratislavská 1328, Trenčín-Záblatie
Termín nástupu
ihneď, príp. dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1000 € + odmeny (nástupný plat 850€ + odmeny)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem vozidiel do servisu, odovzdanie vozidla zákazníkovi po oprave, komunikácia so zákazníkom ohľadom servisných zásahov, rozpočty servisných prác, objednávanie náhradných dielov, deľba a organizácia práce pre automechanikov, starostlivosť o reklamačný proces...

Stabilná pracovná pozícia v spoločnosti s dlhoročnými skúsenosťami, odborné školenia, kontakt s najnovšími technológiami v automobilovom priemysle, osobnostný rast, stravné lístky 100% hradené, relaxačné pobyty zdarma, zaujímavé pracovné prostredie

Ďakujeme za záujem o našu pracovnú ponuku. Životopis s motivačným listom a aktuálnou fotografiou zasielajte na uvedenú e-mailovú adresu. V motivačnom liste uveďte prečo sa zaujímate o danú pozíciu. Nástup ideálne ihneď, príp. dohodou.
Dávame Vám na vedomie, že kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Profesionálne a príjemné vystupovanie, výborné technické znalosti automobilov, výborné komunikačné a obchodné zručnosti, schopnosť kvalitnej argumentácie, prehľad v automobilovom priemysle, spoľahlivosť a zodpovednosť. Prax výhodou, nie však podmienkou.

Auto MP s.r.o. - Autorizovaný predaj a servis nových vozidiel značiek Hyundai, SsangYong, Mitsubishi - TRENČÍN
Aspekta Trade s.r.o. - Autorizovaný predaj a servis nových vozidiel značiek Kia a Mazda. PÚCHOV Tradícia, kvalita a stabilita už 30 rokov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3465377  Dátum zverejnenia: 7.8.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1000 € + odmeny (nástupný plat 850€ + odmeny)