Automechanik - vozidlá BMW

Auto Motiv, s.r.o.

Miesto práce
Panónska cesta 61, Petržalka
Termín nástupu
Dohodou
Od 750 EUR/mesiacCelková mzda 1200 - 2000 EUR (brutto, prémie) podľa odpracovaného výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Mechanické opravy motorových vozidiel značky BMW

Možnosť profesionálneho rastu (školenia BMW), mladý dynamický kolektív.

V prípade Vášho záujmu nám pošlite Váš životopis a motivačný list na obe adresy:
[email protected], [email protected]

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, opravárenstvo v aut. priemysle

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Výučný list v odbore automechanik motorových vozidiel
- technické znalosti, prax (s BMW vítaná)
- vodičský preukaz B
- samostatnosť, zodpovednosť, dôslednosť, spoľahlivosť, bezúhonnosť
- znalosť technických výrazov v NJ / AJ výhodou

Spoločnosť pôsobiaca na automobilovom trhu s výhradným zastúpením pre značku BMW pre oblasť Bratislava, Bratislavský kraj.
Autorizovaný servis vozidiel značky BMW.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 422599  Dátum zverejnenia: 20.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac