Reagujte bez životopisu

Automechanik

AUTO KOIŠ spol. s r.o.

Miesto práce
Trenčianska Turná
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacpercentuálne odmeny z výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

oprava motorových vozidiel v značkovom servise FORD

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity

Vzdelanie v odbore

opravár automechanik

Vodičský preukaz

B

zručnosť

Ako autorizovaný servis a predajca vozidiel značky Ford sa o potreby a priania našich zákazníkov profesionálne staráme už 32 rokov. Sme seriózni s individuálnym prístupom a vysoká profesionalita je jednoducho samozrejmosťou.
Ponúkame okrem iného predaj, prenájom a výkup nových aj jazdených vozidiel, financovanie a poistenie vozidiel, profesionálny záručný aj pozáručný servis, obhliadky a opravy poistných udalostí.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3979935  Dátum zverejnenia: 1.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac