Reagujte bez životopisu

Pracovník do výroby izotermických izolácii

AUTO-KLIMA Bratislava s.r.o.

Miesto práce
Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 600 - 2 400 EUR/mesiacPriemerný plat zamestnanca po zaškolení je 2000,- € brutto . Nástupný plat bude dohodnutý pri pracovnom pohovore , podľa zručností a skúseností uchádzača a podľa druhu pracovného pomeru - TPP alebo živnosť.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

výroba izotermických izolácií do úžitkových vozidiel
práca s drevom , zatepľovanie ( výroba izolácie) vozidiel

Životopis prosíme záujemcov zaslať na mail: [email protected].
Do predmetu napísať: "Pracovník do výroby".
Prípadne nás môžete kontatovať telefonicky v pracovné dni , v čase 9.00 -16.00 hod. na telefónnom čísle 02 6353 6666, alebo 0903 459 003.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- manuálna zručnosť

- vodičský preukaz sk. B - podmienkou - aktívny vodič

- skúsenosti v oblasti práce s drevom sú výhodou, nie podmienkou.

Slovenský výrobca špeciálnych prestavieb úžitkových vozidiel do 3,5t pôsobiaci na trhu už viac ako 30 rokov. Výhradný importér prepravných chladení a klimatizácií pre SR renomovaných zahraničných spoločností.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Na to, aby ste reagovali na túto ponuku, nepotrebujete životopis. Stačí len, keď vyplníte formulár.Reagovať na ponuku
ID: 4818788  Dátum zverejnenia: 29.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac