Máte chuť pracovať v oblasti marketingu a grafiky? Dajte nám o sebe vedieť a príďte pracovať na pozíciu Junior Marketingový Špecialista!

LKQ SK s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
základná mzda od 800€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• grafickou prípravou online a offline výstupov (bannery, letáky, newslettre, katalógy, brožúry, časopis, pobočky)
• lokalizáciou grafických výstupov pre slovenský trh (preklad a grafické úpravy)
• prípravou a odosielaním newslettrov zákazníkom
• zverejňovaním vytvoreného grafického obsahu na web prostredníctvom content management systému
• tvorbou návrhov akcií pre zákazníkov
• spoluprácou pri vyhodnocovaní efektivity realizovaných akcií a kampaní
• podieľaním sa na správe intranetu a webu, social media
• ďalšie úlohy podľa zadaní nadriadeného manažéra marketingu (napr. kontakt s pobočkami, podpora na eventoch, asistentské práce, atď.)

- prácu pre kreatívneho a zanieteného junior grafika v stabilnej a prosperujúcej firme
- základnú zložku mzdy v závislosti od skúseností od 800€ brutto mesačne + motivačnú variabilnú zložku v závislosti od výkonu až do výšky 400€ brutto mesačne
- pravidelnú mzdu
- príjemné pracovné prostredie a skvelý mladý kolektív
- možnosť se neustále zlepšovať v oblasti marketingu, grafiky a aj auto - moto
- zvýhodnené ceny pre zamestnanecké nákupy
- MULTISPORT kartu
- zaškolenie

Ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na e-mailovú adresu [email protected] do predmetu správy uveďte "Junior Marketingový Špecialista".
Okrem Vášho štruktúrovaného životopisu nám zašlite aj nasledujúci súhlas so spracovaním Vašich osobných údajov.
"Zaslaním svojho životopisu a ďalších dokumentov poskytujem súhlas so spracovaním osobných údajov spoločnosti AUTO KELLY SLOVAKIA s.r.o. so sídlom Radlinského 11, 957 01 Bánovce nad Bebravou pre účely výberového konania."

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Adobe InDesign - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Access - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- ovládate prácu s grafickým programom Adobe In Design, Adobe Photoshop - je to potrebné k dennej práci, rozhoduje schopnosť uchádzača skôr upravovať už vytvorené grafické vzory, než vytvárať nové komplexné diela
- máte technické vedomosti z oblasti náhradných dielov výhodou
- ovládate nemecký jazyk budeme to považovať za výhodu
- samostatnosť, spoľahlivosť, cit pre detail, proaktivita

LKQ SK s.r.o. je významným importérom a distribútorom automobilových náhradných dielov, autopotrieb a autopríslušenstva. Spoločnosť pôsobí na slovenskom trhu od roku 1997, je členom LKQ Corporation – najväčšieho distribútora v Európe a Severnej Amerike.
LKQ SK s.r.o. na Slovensku reprezentuje značky ELIT SLOVAKIA a AUTO KELLY SLOVAKIA a predstavuje:
- komplexný sortiment produktov a služieb pre veľkoobchodných aj maloobchodných zákazníkov
- viac ako 50 vlastných predajní po celom Slovensku od Senice po Košice
- cez 100 servisných stredísk v zmluvnej sieti PARTNER ELIT a AUTO KELLY AUTOSERVIS

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3534218  Dátum zverejnenia: 8.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: základná mzda od 800€