Asistentka servisu vozidiel

AUTO - IMPEX spol. s r.o.

Miesto práce
Trstínska cesta 28, 917 01 Trnava
Termín nástupu
ASAP
1 100 - 1 400 EUR/mesiacKonečná mzda je zložená: základná mzda + odmeňovanie podľa KPI kritérií zahrnutých v prac. náplni

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vítanie, uvádzanie a starostlivosť o zákazníkov servisu

Vybavovanie telefonických požiadaviek zákazníkov

Plánovanie zákazníkov do servisu

Kontrola databázy zákazníkov

Obvolávanie zákazníkov na servis

Zapožičiavanie náhradných vozidiel

Evidencia pošty, faktúr

Evidencia dochádzky

Práca s pokladňou ( hmotná zodpovednosť )

Administratívne práce na oddelení

Zázemie v stabilnej slovenskej spoločnosti

Zaujímavá práca v kontakte s ľuďmi

Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu (systém produktových školení, komunikačné školenia )

Motivujúce finančné ohodnotenie

Široký vzdelávací program - možnosť postupného rastu

Mladý kolektív, príjemné prostredie

Bonus za 100% dochádzku

Príspevok na dopravu

Príspevok na rekreáciu v sume 275€

Výhodné stravovanie, výber z 5 jedál, bufety s ponukou teplých jedál​

Bohatý sociálny program ( vernostné odmeny, mikulášske balíčky, príspevok pri narodení dieťa, starostlivosť o zdravie, Deň zdravia, vitamíny pre zamestnancov, jubilejné odmeny a veľa ďalších )

Zamestnanecké zľavy pri kúpe vozidla a dielov

Možnosť zapožičania náhradných vozidiel

​Možnosť umytia súkromného vozidla na umyvárke​

Práca na 1 smenu ( 7.00 - 15.30h )

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu [email protected]. V predmete mailu uveďte "Asistentka servisu vozidiel". Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

technické, strojárske, dopravné, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Komunikatívnosť

Zodpovedný prístup k práci

Empatia

Flexibilita

Organizačné schopnosti

Predchádzajúca práca s autami výhodou

Spoločnosť AUTO – IMPEX je dynamická, moderná a uznávaná spoločnosť so stabilným podielom na trhu. So svojou 32 ročnou tradíciou ponúka svojim zákazníkom kompletné služby pri predaji vozidiel značky NISSAN, FIAT a IVECO od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy. Poskytujeme spoľahlivé a profesionálne služby orientované na potreby a požiadavky zákazníkov.
Predaj a servis vozidiel je primárnym zameraním spoločnosti AUTO - IMPEX, ale tak isto poskytujeme doplnkové služby súvisiace s prevádzkou vozidiel ako:
- Garancia mobility
- Poradenstvo
- Školenia pre zákazníkov
- Garanciu kvality
Naším milým poslaním je aj poskytovanie príležitostí pre študentov, čím zabezpečujeme nových profesionálov na pracovnom trhu.
V neposlednom rade túžime zosobňovať prostredie, ktoré priťahuje tvorivých a talentovaných ľudí a vytvárať pozitívny imidž spoločnosti.
Spoločnosť je čisto slovenská bez zahraničného investora, má jedného konateľa a zároveň aj majiteľa. V tomto momente má firma štyri fungujúce prevádzky, v Bratislave (2), Trnave a v Spišskej Novej Vsi a samozrejme pred sebou veľké rozvojové plány.
V súčasnosti poskytuje zamestnanie viac ako 160 ľuďom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 601066  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac