Marketingový manažér

AUTO - IMPEX spol. s r.o.

Miesto práce
Nová Rožňavská 28, Bratislava
Termín nástupu
1.8.2022
2 500 EUR/mesiacCelková hrubá mzda pozostáva zo základného platu + výkonovej zložky za kompletnosť jednotlivých agend

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie marketingového tímu
Stratégia a vytváranie marketingového plánu
Sledovanie a vyhodnotenie čerpania marketingového rozpočtu
Vytváranie zadaní pre tím v spolupráci s vedúcimi odd. a dohliadanie na vypracovanie zadaní
Plánovanie, organizovanie a reporting marketingových eventov pre klientov (Dni otvorených dverí, launch nových modelov, Autosalóny)
Práca s databázou
Dodržiavanie corporate identity jednotlivých značiek
Interné a externé PR
Správa influencerov
Direct mail pre klientov
Správa a aktualizácia web stránok podľa jednotlivých značiek ( Efektívna web stránka )
Komunikácia s dodávateľmi a zástupcami značiek
Nahadzovanie údajov do systémov jednotlivých značiek
Organizovanie vystavovania vozidiel

Zázemie v stabilnej slovenskej spoločnosti
Zaujímavá a náročná práca v kontakte s ľuďmi, ale aj s externými firmami a audítorskými spoločnosťami
Priamy kontakt so špičkovou technikou a produktom
Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu (systém produktových školení, tréningy obchodných zručností)
Motivujúce finančné ohodnotenie
Široký vzdelávací program - možnosť kariérneho rastu
Mladý kolektív, príjemné prostredie
Bohatý sociálny program ( vernostné odmeny, starostlivosť o zdravie, mikulášske balíčky, príspevok pri narodení dieťa, jubilejné poďakovanie a veľa ďalších )
Zamestnanecké zľavy pri kúpe vozidla a dielov
Využívanie predvádzacích vozidiel na súkromné účely
Zapožičanie vozidiel na súkromné účely

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu [email protected]. V predmete mailu uveďte "Marketingový manažér". Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

A, B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti s marketingom a vedením ľudí

Počet rokov praxe

2

Komunikačné zručnosti
Samostatnosť pri riešení úloh
Prozákaznícky prístup
Organizačné schopnosti
Dôslednosť a zodpovednosť
Cieľavedomosť
Analytické myslenie

Spoločnosť AUTO – IMPEX je dynamická, moderná a uznávaná spoločnosť so stabilným podielom na trhu. So svojou 32 ročnou tradíciou ponúka svojim zákazníkom kompletné služby pri predaji vozidiel značky NISSAN, FIAT a IVECO od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy. Poskytujeme spoľahlivé a profesionálne služby orientované na potreby a požiadavky zákazníkov.
Predaj a servis vozidiel je primárnym zameraním spoločnosti AUTO - IMPEX, ale tak isto poskytujeme doplnkové služby súvisiace s prevádzkou vozidiel ako:
- Garancia mobility
- Poradenstvo
- Školenia pre zákazníkov
- Garanciu kvality
Naším milým poslaním je aj poskytovanie príležitostí pre študentov, čím zabezpečujeme nových profesionálov na pracovnom trhu.
V neposlednom rade túžime zosobňovať prostredie, ktoré priťahuje tvorivých a talentovaných ľudí a vytvárať pozitívny imidž spoločnosti.
Spoločnosť je čisto slovenská bez zahraničného investora, má jedného konateľa a zároveň aj majiteľa. V tomto momente má firma štyri fungujúce prevádzky, v Bratislave (2), Trnave a v Spišskej Novej Vsi a samozrejme pred sebou veľké rozvojové plány.
V súčasnosti poskytuje zamestnanie viac ako 160 ľuďom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 370950  Dátum zverejnenia: 15.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac