Predaj a objednávanie náhradných dielov

AUTO - IMPEX spol. s r.o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 68, Ružinov
Termín nástupu
01.05.2024
1 400 - 1 800 EUR/mesiacKonečná mzda je zložená: základná zložka + odmeny z obratu predaja náhradných dielov + objednávanie ND

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj originál náhradných dielov na vozidlá
Predaj doplnkov na vozidlá
Príprava cenových ponúk a kalkulácií
Objednávanie originál dielov a alternatív na vozidlá
Preverovanie dodania dielov
Riešenie reklamácii náhradných dielov

Komunikácia s dodávateľmi

Likvidácia faktúr za dodanie ND

Administratívne úlohy súvisiace s výkonom práce, reporty

​Zázemie v stabilnej slovenskej spoločnosti
​Priebežné rozširovanie tímu vďaka dobrému menu spoločnosti a dostatku práce
​Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu (systém produktových školení, komunikačné školenia )
​Motivujúce finančné ohodnotenie
​Široký vzdelávací program - možnosť kariérneho rastu
​Mladý kolektív, príjemné prostredie
​Bonus za 100% dochádzku
​Príspevok na dopravu
​Príspevok na rekreáciu v sume 275€
​Výhodné stravovanie, výber z 5 jedál, bufety s ponukou teplých jedál
​Bohatý sociálny program ( vernostné odmeny, mikulášske balíčky, príspevok pri narodení dieťa, starostlivosť o zdravie, Deň zdravia, vitamíny pre zamestnancov, jubilejné odmeny a veľa ďalších )
​Zamestnanecké zľavy pri kúpe vozidla a dielov
​Možnosť umytia súkromného vozidla na umyvárke
​Možnosť zapožičania náhradných vozidiel ( osobných aj nákladných )​

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu [email protected]. V predmete mailu uveďte "Predajca náhradných dielov". Oslovíme len tých kandidátov, ktorí budú vyhovovať naším požiadavkám.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, dopravné, strojárske, automobilové

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Servis a predaj ND, servis vozidiel

Počet rokov praxe

2

Výborné komunikačné zručnosti
Prezentačné a predajné zručnosti
Orientácia na zákazníka a výsledky
Prax v oblasti predaja náhradných dielov na motorové vozidlá
Samostatnosť a zodpovednosť
Lojalita zamestnanca
Precíznosť a doťahovanie práce

Spoločnosť AUTO – IMPEX je dynamická, moderná a uznávaná spoločnosť so stabilným podielom na trhu. So svojou 32 ročnou tradíciou ponúka svojim zákazníkom kompletné služby pri predaji vozidiel značky NISSAN, FIAT a IVECO od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy. Poskytujeme spoľahlivé a profesionálne služby orientované na potreby a požiadavky zákazníkov.
Predaj a servis vozidiel je primárnym zameraním spoločnosti AUTO - IMPEX, ale tak isto poskytujeme doplnkové služby súvisiace s prevádzkou vozidiel ako:
- Garancia mobility
- Poradenstvo
- Školenia pre zákazníkov
- Garanciu kvality
Naším milým poslaním je aj poskytovanie príležitostí pre študentov, čím zabezpečujeme nových profesionálov na pracovnom trhu.
V neposlednom rade túžime zosobňovať prostredie, ktoré priťahuje tvorivých a talentovaných ľudí a vytvárať pozitívny imidž spoločnosti.
Spoločnosť je čisto slovenská bez zahraničného investora, má jedného konateľa a zároveň aj majiteľa. V tomto momente má firma štyri fungujúce prevádzky, v Bratislave (2), Trnave a v Spišskej Novej Vsi a samozrejme pred sebou veľké rozvojové plány.
V súčasnosti poskytuje zamestnanie viac ako 160 ľuďom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 2355303  Dátum zverejnenia: 5.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac