Prijímací technik karosárskych opráv

AUTO - IMPEX spol. s r.o.

Miesto práce
Trstínska cesta 28, Trnava
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
Fixná mzda + zložka závislá od vyfakturovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Príjem vozidiel do servisu karosárne a lakovne
Vytváranie cenových kalkulácií
Riadenie realizácie opravy
Komunikácia so zákazníkmi
Riadenie teamu karosárov a lakovníkov
Odovzdanie vozidla zákazníkovi po oprave
Riešenie poistných udalostí súvisiacich s opravou

Zázemie stabilnej slovenskej spoločnosti
Zaujímavú a náročnú prácu v kontakte s ľuďmi
Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu (systém produktových školení, tréningy obchodno-servisných zručností)
Motivujúce finančné ohodnotenie
Široký vzdelávací program - možnosť kariérneho rastu
Zamestnanecké zľavy pri kúpe vozidla
Sociálny program pre zamestnancov

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu personalne@auto-impex.sk. V predmete mailu uveďte "Prijímací technik karosárskych opráv". Na osobný pohovor budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať požadované kritériá.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo
Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

Servis a predaj ND, servis vozidiel, poistenie vozidiel
2

- komunikačné zručnosti
Samostatnosť pri riešení úloh
Technické myslenie
Prozákaznícky prístup
Organizačné schopnosti
Schopnosť práce pod stresom
Dôslednosť a zodpovednosť

Spoločnosť AUTO – IMPEX so svojou 26 ročnou tradíciou ponúka svojim zákazníkom kompletné služby pri predaji vozidiel od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy. AUTO – IMPEX od svojho začiatku vsádza na poskytovanie služieb šitým na mieru jednotlivým zákazníkom, čiže ponúka aj vlastné produkty ako systémovú starostlivosť o vozidlové parky zákazníkov, školenia vodičov, alebo systém výmeny staré za nové. Spoločnosť je čisto slovenská bez zahraničného investora, má jedného konateľa a zároveň aj majiteľa. V tomto momente má firma štyri fungujúce prevádzky, v Bratislave (2), Trnave a v Spišskej Novej Vsi a samozrejme pred sebou veľké rozvojové plány. V súčasnosti poskytuje zamestnanie viac ako 200 ľuďom.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Vlčie hrdlo 68
821 07 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Monika Toblová
Tel.: 0911 954 014
E-mail: poslať životopis
ID: 2281809   Dátum zverejnenia: 1.12.2017