Predajca nákladných vozidiel IVECO

AUTO - IMPEX spol. s r.o.

Miesto práce
Vlčie hrdlo 68, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Od 1 900 EUR/mesiacZákladná mzda + provízia z predaných vozidiel. Horná hranica mzdy je tvorená z počtu predaných vozidiel, doplnkov, poistenia a leasingu ( provízny systém odmeňovania )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Predaj nákladných motorových vozidiel IVECO ľahkej rady

Pravidelný kontakt s existujúcimi zákazníkmi v zmysle štandardov

Organizovanie a plánovanie obchodných stretnutí u zákazníka

Príprava podkladov na obchodné stretnutia

Vypracovanie kalkulačného listu pred predajom vozidla

Vyhľadávanie nových potenciálnych zákazníkov

Komunikácia so zákazníkmi

Práca s klientskou databázou a starostlivosť o pridelenú databázu zákazníkov

Ponúkanie produktu a služieb

Práca v teréne

Zázemie v stabilnej slovenskej spoločnosti

Zaujímavá práca v kontakte s ľuďmi

Možnosť osobného rozvoja a profesijného rastu (systém produktových školení, komunikačné školenia )

Motivujúce finančné ohodnotenie

Široký vzdelávací program - možnosť postupného rastu

Mladý kolektív, príjemné prostredie

Bonus za 100% dochádzku

Príspevok na dopravu

Príspevok na rekreáciu v sume 275€

Výhodné stravovanie, výber z 5 jedál, bufety s ponukou teplých jedál​

Bohatý sociálny program (vernostné odmeny, mikulášske balíčky, príspevok pri narodení dieťa, starostlivosť o zdravie, Deň zdravia, vitamíny pre zamestnancov, jubilejné odmeny a veľa ďalších)

Zamestnanecké zľavy pri kúpe vozidla a dielov

Možnosť zapožičania náhradných vozidiel

​Možnosť umytia súkromného vozidla na umyvárke

Služobné vozidlo aj na súkromné účely

Notebook

Služobný telefón

Záujemci môžu posielať svoje životopisy mailom na adresu [email protected]. V predmete mailu uveďte "Predajca vozidiel IVECO". Na osobný pohovor budú pozvaní len tí uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať požadované kritériá.
Ostatným záujemcom vopred ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojársky, automobilový, ekonomický, dopravný

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Predaj vozidiel, predaj technických produktov, predaj náhradných dielov

Počet rokov praxe

2

DOBRÁ TECHNICKÁ A KONŠTRUKČNÁ ZNALOSŤ VOZIDIEL!!!

Prozákaznícka orientácia

Obchodno-komunikačné zručnosti

Orientácia na dosahovanie stanovených cieľov

Vytrvalosť a dôslednosť

Samostatnosť a sebakontrola

Vzťah k automobilom

Zodpovednosť k práci a doťahovanie úloh

Spoločnosť AUTO – IMPEX je dynamická, moderná a uznávaná spoločnosť so stabilným podielom na trhu. So svojou 32 ročnou tradíciou ponúka svojim zákazníkom kompletné služby pri predaji vozidiel značky NISSAN, FIAT a IVECO od financovania až po výkup vozidiel, kompletné servisné služby pre osobné, úžitkové, nákladné vozidlá a autobusy. Poskytujeme spoľahlivé a profesionálne služby orientované na potreby a požiadavky zákazníkov.
Predaj a servis vozidiel je primárnym zameraním spoločnosti AUTO - IMPEX, ale tak isto poskytujeme doplnkové služby súvisiace s prevádzkou vozidiel ako:
- Garancia mobility
- Poradenstvo
- Školenia pre zákazníkov
- Garanciu kvality
Naším milým poslaním je aj poskytovanie príležitostí pre študentov, čím zabezpečujeme nových profesionálov na pracovnom trhu.
V neposlednom rade túžime zosobňovať prostredie, ktoré priťahuje tvorivých a talentovaných ľudí a vytvárať pozitívny imidž spoločnosti.
Spoločnosť je čisto slovenská bez zahraničného investora, má jedného konateľa a zároveň aj majiteľa. V tomto momente má firma štyri fungujúce prevádzky, v Bratislave (2), Trnave a v Spišskej Novej Vsi a samozrejme pred sebou veľké rozvojové plány.
V súčasnosti poskytuje zamestnanie viac ako 160 ľuďom.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 1346447  Dátum zverejnenia: 19.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac