Servisný poradca

Auto Ideal s. r. o.

Miesto práce
Galantská cesta 397/10, Dunajská Streda
Termín nástupu
Ihneď
Základný plat 650€ + mesačné odmeny na základe výkonov v servise

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti pôsobiacej v oblasti automobilového priemyslu.

Efektívne plánovanie zákaziek.
Príjem vozidiel do servisu, kontrola prác na zákazke, odovzdanie vozidla zákazníkovi, starostlivosť o zákazníka podľa servisných procesov výrobcu.
Synchronizácia opravárenských procesov v mechanickej dielny. Výstupná kontrola.
Kontakt a aktívna komunikácia so zákazníkom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

doprava, strojárske

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Maďarský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti a prax v oblasti servisu vozidiel vítaná. Zodpovednosť, komunikatívnosť, spoľahlivosť, vysoké pracovné nasadenie, ochota prijímať nové informácie, príjemné vystupovanie. Práca s PC.

Autorizovaný predaj a servis vozidiel značky RENAULT, DACIA a SUZUKI

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 1916459  Dátum zverejnenia: 4.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Základný plat 650€ + mesačné odmeny na základe výkonov v servise