Hľadáme študentov na dlhodobú brigádu - zabezpečíme ti flexibilný harmonogram práce

Auto Gábriel, s r.o. Košice

Auto Gábriel, s.r.o. Košice - Volkswagen Barca, Osloboditeľov 70, Barca
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • Ak ťa bavia automobily a študuješ na vysokej škole v Košiciach, máme pre teba skvelú príležitosť zarobiť si v dlhodobej brigáde v našej firme Auto Gabriel Košice aj s výhľadom na trvalý pracovný pomer po skončení školy.
  • Hľadáme študentov na pozície asistent predaja, operátor požičovne, prípravár vozidiel, zákaznícke centrum a pod.
  • Naša firma ti zabezpečí flexibilný harmonogram práce, takže si môžeš prispôsobiť pracovný čas podľa svojich študijných povinností.
  • Typický deň na pracovných pozíciách : pomoc s prípravou vozidiel, komunikácia so zákazníkmi, asistovanie predajcom, práca s našimi systémami a prijímanie a vybavovanie hovorov.
  • Typická pracovná doba: 8 hodín denne, 5 dní v týždni - dohodneme sa podľa tvojich možností.

  • Ponúkame flexibilný harmonogram práce, ktorý ti umožní skĺbiť štúdium a brigádu.
  • Získaj cenné pracovné skúsenosti a zlepši si svoje soft skills.
  • Zabezpečíme ti stabilný príjem na dlhodobú dobu.
  • Získaj možnosť pracovať v tíme skúsených profesionálov.
  • Využi rôzne tréningové a rozvojové programy, ktoré ti pomôžu rásť ako odborník.
  • Po ukončení brigády máš možnosť sa stať súčasťou nášho tímu na plný úväzok.

Hľadáme len študentov, ktorí hľadajú dlhodobú brigádu. Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem. V prípade veľkého počtu doručených žiadostí budeme kontaktovať len vybraných uchádzačov telefonicky, alebo mailom.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • Študent vysokej školy
  • Schopnosť pracovať v tíme
  • Zodpovednosť a spoľahlivosť
  • Flexibilita a schopnosť prispôsobiť sa zmenám
  • Základné znalosti práce s počítačom a internetom
  • Výhodou sú skúsenosti s obsluhou pokladne alebo zákazníckym servisom

Predaj a servis vozidiel Volkswagen, Audi a Škoda
Predaj a servis jazdených vozidiel Das WeltAuto
Autopožičovňa RentAuto www.rentauto.sk
www.gabriel.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4788411  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.