Можливість для людей з України

Automechanik Volkswagen, Audi a Škoda

Auto Gábriel, s r.o. Košice

Auto Gábriel, s.r.o. Košice - Volkswagen Barca, Osloboditeľov 70, Barca
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 - 2 000 EUR/mesiacKoncoročný bonus 600Eur

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- údržba, oprava a servis vozidiel koncernu VW v autorizovanom servisnom stredisku
- mechanické alebo elektrikárske práce
- servisné prehliadky podľa štandardov výrobcu
- pneuservis
- základná práca s diagnostickým zariadením, zisťovanie a riešenie závad
- dodržiavanie stanovených technologických postupov
- úzka spolupráca s prijímacími technikmi
- účasť na školeniach značky a aktivita pri samoštúdiu
- vysoké pracovné nasadenie a dôraz na čistotu

- práca so špičkovou technológiou
- odborné vzdelávanie a získavanie certifikátov
- zamestnanecký motivačný a sociálny program
- stravovanie vo vlastnom zariadení
- príspevky na stravovanie zo soc. fondu
- zamestnanecké zľavy na tovary a služby

Do užšieho kola budú zaradené životopisy, ktoré spĺňajú nasledovné podmienky:
1. motivačný list
2. životopis
3. fotografia
4. splnené požiadavky na pracovnú pozíciu.

Informácie po telefóne nepodávame.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním svojho životopisu súhlasí so spracovaním osobných údajov v databáze spoločnosti Auto Gábriel, s.r.o. Košice v súlade so zákonom č.18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v platnom znení. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky a títo budú pozvaní na osobný pohovor. Vopred sa ospravedlňujeme uchádzačom, ktorých neoslovíme, ich materiály budú v súlade so zákonom na ochranu osobných údajov skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

autoopravár mechanik

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

automechanik

- vyučenie v odbore
- 5 rokov praxe
- školenia a certifikáty koncernu VW vítané
- vysoké pracovné nasadenie
- bezúhonnosť
- spoľahlivosť
- dobrý zdravotný stav

Predaj a servis vozidiel Volkswagen, Audi a Škoda
Predaj a servis jazdených vozidiel Das WeltAuto
Autopožičovňa RentAuto www.rentauto.sk
www.gabriel.sk

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2853302  Dátum zverejnenia: 8.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac