Prijímací technik nových vozidiel

AUTO EXTRA

Miesto práce
Továrenská 33, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP
Od 1 050 EUR/mesiaczákladná mzda je za základný pracovný čas 40 hod./týždeň, a za základnú pracovnú náplň. Rozšírením skúseností a absolvovaním školení Vám si zvyšujete príjem za odbornosť + odmeny s možnosť dosiahnutia mzdy do 2300 € v hrubom.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme Prijímacieho technika nových vozidiel, ktorý sa pridá k nášmu tímu. Budete mať na starosti:

- komunikáciu s našimi zákazníkmi a objednávanie zákazníkov do servisu

- príjem zákaziek do servisu a vydanie vozidiel zo servisu

- organizovanie a zadeľovanie prác v servise

- sledovanie rozpracovaných zákaziek a kontrola kvality vykonaných prác

- vystavovanie faktúr za opravu, práca s hotovosťou a pokladňou

Okrem toho môžete očakávať aj nasledujúce náplne práce:

- poradenstvo zákazníkom v oblasti servisu a opravy vozidiel

- príprava vozidiel pred vydávaním zákazníkom

Vašou zodpovednou a včasnou prácou zabezpečíte, aby práce v servise prebiehali hladko a efektívne.

Naša  pracovná doba pre túto pozíciu je od pondelku do piatku od 8:00 do 17:00 hod. a soboty od 08:00 do 13:00. Ponúkame konkurencieschopné mzdy a príležitosti na profesionálny rast a rozvoj.

Ak vás táto pozícia zaujíma a máte skúsenosti v oblasti servisu a opravy vozidiel, neváhajte nám zaslať svoj životopis. Tešíme sa na vás!

- Ponúkame stabilnú prácu v novom, čistom prostredí s priateľským kolektívom.

- Pracujete v jednozmennom režime a máte teda dostatok voľného času pre seba a svoju rodinu.

- Okrem toho, že pracujete s mladým a dynamickým kolektívom, máte tiež možnosť kariérneho rastu a rozvoja prostredníctvom produktových a technických školení.

- Aby sme vám uľahčili vaše práce, poskytujeme benefity od spoločnosti, ktoré zahŕňajú napríklad kurzy, školenia, možnosť osobného vzdelávania sa. Nechýba ani štandard ako stravné lístky, príspevok na dopravu a mnoho ďalších výhod.

- Verte nám, že budete mať príjemný pracovný zážitok a pridajte sa k nám ako nový prijímací technik nových vozidiel.

- Ak ovládate angličtinu, budete mať výhodu, keďže pracujeme so zahraničnými importmi a  partnerov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Ostatné znalosti

Kancelárske balíky - Microsoft Excel - Základy
Kancelárske balíky - Microsoft Word - Základy
Internet - Základy
Práca s počítačom - Základy
Pokladňa - Základy

Vodičský preukaz

B

- Požadujeme vysokú mieru zodpovednosti.

- Musíte mať samostatné myslenie.

- Zmysel pre plánovanie je nevyhnutný.

- Jednanie s ľuďmi by malo byť vašou silnou stránkou.

- Hard skills: Skúsenosti s testovaním vozidiel.

- Soft skills: Komunikácia s kolegami a manažmentom.

Sme stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu 33 rokov, ktorá pôsobí v oblasti predaja a servisu značiek SsangYong, MG, Benelli, Keeway. Pripravujeme pre zákazníka nové vozidlá k predaju a následne pre nich zabezpečujeme plnohodnotný servis, vrátane opráv po poistných udalostiach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Martina Gazdágová
Tel.: +421905626453
E-mail: poslať životopis
ID: 4577375  Dátum zverejnenia: 28.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac