Samostatný predajca nových vozidiel

AUTO EXTRA

Miesto práce
Továrenská 33, Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacplat je zložený zo základnej zložky + produktovej zložky, horná hranica nie je obmedzená, a je ovplyvnená mesačnými výsledkami predajcu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľom pracovnej pozície je zaujať a získať nových zákazníkov, vybudovať si vlastný zoznam zákazníkov s cieľom zistiť ich priania a predstavy pri kúpe nového vozidla a ušiť im ponuku priamo na mieru, či sa jedná o ponuku na vozidlo, financovanie alebo poistenie.
Hlavným zámerom je vybudovať si vlastnú klientelu spokojných zákazníkov a starostlivosť a kontaktovanie existujúcich zákazníkov. S prácou súvisí kompletné administratívne spracovanie obchodného prípadu tak, aby ste mali celkový prehľad a obraz o dianí na showroome.
Hľadáme skúseného predajcu, ktorý si vie samostatne koordinovať dianie na showroome, vie využiť svoje predajné schopnosti v prospech zákazníka a je schopný pracovať na základe hodnôt, ktoré sú pre náš tím prioritou.

Hlavným benefitom práce je možnosť vlastného rozvoja, koordinácia pracovného času.
Práca je v mladom, pružnom a rozvíjacom sa kolektíve, ktorý je zameraný na tímovú prácu.
Možnosťou je kariérny rast, rozvoj na základe školení či už produktových alebo predajných.

Informácie o výberovom konaní

pracovná doba
PO-PI 8-17
SO 8-13
Predajca sa zúčastňuje na výstavách, ktoré môžu byť aj mimo vyhradeného pracovného času

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý
Sociálne siete - Základy
E-mail - Mierne pokročilý
Raynet CRM - Základy

Vodičský preukaz

B

Záujemca o prácu predajcu musí byť komunikatívny, samostatný, cieľavedomí, zodpovedný, flexibilný, s príjemným vystupovaním.
Musí mať porozumenie pre záujmy zákazníka, schopnosť vycítiť jeho potreby, vedieť obhájiť predávaný produkt.

Nie je podmienkou aby mal uchádzač predchádzajúce skúsenosti s predajom vozidiel, mal by ale mať obchodníckeho ducha.

Sme stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu 33 rokov, ktorá pôsobí v oblasti predaja a servisu značiek SsangYong, MG, Benelli, Keeway. Pripravujeme pre zákazníka nové vozidlá k predaju a následne pre nich zabezpečujeme plnohodnotný servis, vrátane opráv po poistných udalostiach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4545873  Dátum zverejnenia: 25.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac