Odborný predajca náhradných dielov

AUTO EXTRA

Miesto práce
Továrenská 33, Zlaté Moravce
Termín nástupu
ASAP
Od 1 050 EUR/mesiacmzda sa skladá zo základná zložka + pohyblivých zložiek, ktoré sú závislé od výsledkov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- samostatné vyhľadávanie náhradných dielov
- objednávanie originálnych náhradných dielov
- objednávanie aftermarket náhradných dielov
- objednávanie príslušenstva na vozidlá
- kontrola správnosti a stavu tovaru pri prevzatí od kuriéra / dodávateľa
- práca zo systémom skladového hospodárstva - príjem, evidovanie a vydávanie náhradných dielov zamestnancom servisu a výdaj tovaru na priamy predaj
- evidencia a pravidelné dopĺňanie obratového tovaru
- zásobovanie servisu
- hmotná zodpovednosť za zverený sklad

Záujemca musí byť zodpovedný za riadne, včasné a presné objednanie a dodanie dielov, poskytuje informácie kolegom a zákazníkom, komunikuje s dodávateľmi.
Tak tiež je zodpovedný nie len za sklad náhradných dielov a jeho čistotu a poriadok, ale aj za sklad nových pneumatík a uskladňovanie pneumatík zákazníkov.
Ďalej je zodpovedný za správne vedenie skladovej evidencie, kontrolu správnosti a úplnosti došlých faktúr a dobropisom.
Spolupracuje na inventúre skladových zásob.

pracovné zázemie
práca v stabilnej spoločnosti
odborné / certifikované / produktové školenia
odborné školenia
odmeny na základe výsledkov

Na základe životopisov budú na osobný pohovor prizvaný prioritne tí uchádzači, ktorý budú spĺňať čo najviac podmienok

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Predaj a servis nových motorových vozidiel

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Základy
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý
Internet - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

nie je podmienkou mať prax v danej oblasti je však vítaná.
Uchádzať by mal mať všeobecný rozhľad aspoň v jednej z oblastí - tovaroznalectvo, automobilita, autodiely, vedenie/evidencia skladu.
Mal by byť lojálny, zodpovedný, precízny.

Sme stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu 33 rokov, ktorá pôsobí v oblasti predaja a servisu značiek SsangYong, MG, Benelli, Keeway. Pripravujeme pre zákazníka nové vozidlá k predaju a následne pre nich zabezpečujeme plnohodnotný servis, vrátane opráv po poistných udalostiach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4545868  Dátum zverejnenia: 30.12.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 050 EUR/mesiac