Automechanik na TPP

AUTO EXTRA

Miesto práce
Továrenská 33, Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 500 - 2 200 EUR/mesiacUvedená mzda je priemerná a skladá sa z fixnej zložky a variabilnej zložky, ktorej výška bude závisieť od pracovného výkonu a skúseností uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná pozícia je vhodná pre človeka skúseného v danom odbore, alebo záujemcu vyučenom v danom odbore ešte bez dosiahnutej praxe.
Práca je zameraná na údržbu nových vozidiel.
Mechanik počas pracovnej doby vykonáva :
- Údržba vozidiel počas záručných kontrol
- Údržba a opravy vozidiel po skončení záruky
- Opravy vozidiel našich stálych zákazníkov aj iných značiek
- Odstrojovanie a nastrojovanie vozidiel po poistných udalostiach
- Diagnostikovanie poruchy za pomoci diagnostických a meracích prístrojom
- Samostatne posúdi stupeň opotrebenia dielov a navrhne postup opravy a opravu vykoná.
- Včas komunikuje s prijímacím technikom o zistených závadách

Benefitom je práca v zabehnutej a stabilnej firme, podpora kolektívu, školiaci systém pre podporu rozvoja, zabezpečenie všetkých potrebných pracovných prostriedkov. Práca je v nových, čistých priestoroch. Servis s nadštandardným mechanickým, klampiarskym a lakerníckym vybavením.

Prosíme uchádzačov o zaslanie životopisu na našu emailovú adresu, prípadne nás môžete kontaktovať priamo na našich telefónnych číslach. Vybraný uchádzači budú pozvaný na pracovný pohovor .

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

automobilový priemysel - služby

Ostatné znalosti

Práca s počítačom - Mierne pokročilý
Diagnostika auta - Mierne pokročilý
Technické myslenie - Mierne pokročilý
Samostatnosť - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

dôležitou vlastnosťou je, aby bol uchádzač lojálny, kolegiálny, s chuťou sa učiť a vzdelávať a bojovnosťou za dosiahnutie lepších výsledkov.

Sme stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu 33 rokov, ktorá pôsobí v oblasti predaja a servisu značiek SsangYong, MG, Benelli, Keeway. Pripravujeme pre zákazníka nové vozidlá k predaju a následne pre nich zabezpečujeme plnohodnotný servis, vrátane opráv po poistných udalostiach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4201155  Dátum zverejnenia: 3.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac