Samostatný predajca nových vozidiel

AUTO EXTRA

Miesto práce
Továrenská 33, Zlaté Moravce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacplat je zložený zo základnej zložky a produktovej zložky, horná hranica nie je obmedzená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Cieľom pracovnej pozície je zaujať a získať nových zákazníkov, vybudovať si vlastný zoznam zákazníkov s cieľom zistiť ich priania a predstavy pri kúpe nového vozidla a ušiť im ponuku priamo na mieru, či sa jedná o ponuku na vozidlo, financovanie alebo poistenie.
Hlavným zámerom je vybudovať si vlastnú klientelu spokojných zákazníkov a starostlivosť a kontaktovanie existujúcich zákazníkov. S prácou súvisí kompletné administratívne spracovanie obchodného prípadu tak, aby ste mali celkový prehľad a obraz o dianí na showroome.
Hľadáme skúseného predajcu, ktorý si vie samostatne koordinovať dianie na showroome, vie využiť svoje predajné schopnosti v prospech zákazníka a je schopný pracovať na základe hodnoť ktoré sú pre náš tím prioritou.

Hlavným benefitom práce je možnosť vlastného rozvoja, koordinácia pracovného času.
Práca je v mladom, pružnom a rozvíjacom sa kolektíve, ktorý je zameraný na tímovú prácu.
Možnosťou je kariérny rast, rozvoj na základe školení či už produktových alebo predajných.

Všetky bližšie informácie budú zodpovedané počas osobného pohovoru, na ktorý budú pozvaní vybraní uchádzači na základe zaslaného profesijného životopisu. Na osobný pohovor budú pozvaní tí uchádzači, ktorí budú najviac spĺňať požadované kritériá.
Ak uchádzač nemá prax v danom odbore zohľadnené budú aj absolvované kurzy a školenia v danej profesii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
Práca s počítačom - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Záujemca o prácu predajcu musí byť komunikatívny, samostantný, cieľavedomí, zodpovedný, flexibilný, s príjemným vystupovaním.
Musí mať porozumenie pre záujmy zákazníka, schopnosť vycítiť jeho potreby, vedieť obhájiť predávaný produkt.

Sme stabilná spoločnosť pôsobiaca na trhu 33 rokov, ktorá pôsobí v oblasti predaja a servisu značiek SsangYong, MG, Benelli, Keeway. Pripravujeme pre zákazníka nové vozidlá k predaju a následne pre nich zabezpečujeme plnohodnotný servis, vrátane opráv po poistných udalostiach.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3941427  Dátum zverejnenia: 21.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac