Prijímací technik

Auto-centrum, a.s.

Miesto práce
Centrum I. 1725, Dubnica nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- príjem a výdaj motorových vozidiel do/zo servisu
- vystavovanie a kontrola servisných faktúr
- spracovanie technickej agendy servisu, príprava zákaziek
- zastupovanie firmy v rámci platných predpisov pri reklamačných
jednaniach so zákazníkmi
- poskytovanie služieb zákazníkom vo všetkých otázkach týkajúcich sa
údržby a opráv, vrátane poradenských služieb

ponúkame prácu v stabilnej spoločnosti
pracovné zázemie
práca v mladom kolektíve
motivujúce finančné ohodnotenie

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po starostlivom posúdení životopisov budeme kontaktovať iba uchádzačov postupujúcich do ďalšieho kola. Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

1.6.2024 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Zodpovednosť, spoľahlivosť, flexibilita, dobré komunikačné schopnosti, príjemné vystupovanie, pracovné nasadenie, samostatnosť pri riešení úloh, technické myslenie

Autorizovaný predaj a servis značky ŠKODA a Citroen. Auto-centrum, a.s. je novým dílerom značky Škoda od roku 2017 v Dubnici nad Váhom. Kolektív mladých ľudí, ktorý si rozumie. Zúčastňujeme sa teambuildingov a zaujíma nás aj váš názor a diskutujeme na poradách. Šikovní ľudia s chuťou pracovať sú u nás vždy vítaní.

Kontakt

ID: 4668836  Dátum zverejnenia: 23.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac