1 200 - 1 500 EUR

Prijímací technik v autorizovanom servise

Auto-centrum, a.s.

Miesto práce
Centrum I. 45/123, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
01.07.2019
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Objednávanie zákazníkov; preberanie vozidiel do servisu; komunikácia so zákazníkom; zadeľovanie práce mechanikom, odovzdávanie vozidiel po oprave; komunikácia s poisťovňami; riešenie technických problémov,...

Práca v mladom kolektíve, zapojenie do špecializovaného vzdelávania, motivujúce finančné ohodnotenie,...

Nový majiteľ autorizovanej predajne a servisu ŠKODA hľadá nový pracovný tím. Ak Vás naša ponuka oslovila pošlite nám žiadosť so životopisom. Vybraní uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.7.2019 (ostáva ešte 43 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technický smer

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Fakturácia - základy
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Samostatnosť, flexibilita, záujem o prácu, komunikatívnosť, ústretovosť pri riešení zákazníckych problémov,...
ID: 3184124   Dátum zverejnenia: 13.6.2019