Montážnik/ mechanik/ automechanik/ autoelektrikár/ údržbár

Auto Car - Tažné zariadenia s.r.o.

Miesto práce
Dialničná cesta 7, 903 01 Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
01.09.2017
Ponúkaný plat (brutto)
nástupný plat v ČISTOM: 800 €, po zaškolenií v ČISTOM: 1000 - 1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Montáž ťažných zariadení, servis prívesných vozíkov, skladanie prívesných vozíkov.

Jedná sa o kumulovanú funkciu.

Prémie z obratu , trinkgeld, Firemné akcie.

Obsadzujeme viac voľných pracovných miesta.

Informácie o výberovom konaní

Ak máte šikovné ruky, toto miesto je pre Vás.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ak hľadáte stabilné miesto, stabilný príjem s istotami, tak hľadáme pravé Vás. Naša firma je na trhu viac ako 20 rokov, máme stabilných zamestnancov, ktorý u nás pracujú taktiež viac ako 20 rokov.

Naša spoločnosť vznikla v roku 1995 a je jednou z najvýznamnejších na slovenskom trhu vo svojom segmente. Hlavnou činnosťou spoločnosti je predaj a montáž ťažných zariadení na osobné a úžitkové automobily a predaj prívesných vozíkov. V rámci SR máme vybudované 3 prevádzky v Ivachnovej (Ružomberok), Senci a Prešove.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

AUTOCAR- Ťažné Zariadenia, s.r.o.
Dialničná cesta 7
90301 Senec
ID: 2354799   Dátum zverejnenia: 31.7.2017