Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Automechanik

AUTO BDM,s.r.o.

Miesto práce
Levická 13, Nitra-Chrenová
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 1 500 EUR/mesiacVýsledná mzda závisí od predchádzajúcich skúseností uchádzača. Mesačné odmeny v závislosti od výkonu. Základná mzda je uvedená pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie servisných prehliadok, opráv a údržby motorových vozidiel

- montáž a servis automobilových doplnkov a príslušenstva

- diagnostika vozidiel

- mechanické a pneuservisné práce

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu nám pošlite životopis alebo nás kontaktujte na čísle 0905 747 906.
V prípade záujmu je možnosť dohody na skrátenom pracovnom úväzku alebo práce na dohodu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Automechanik, Elektrotechnik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Minimálne 2 ročná prax.

Očakávame samostatnosť, zodpovednosť a spoľahlivosť.

Autoservis

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4852045  Dátum zverejnenia: 11.6.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac