Vedúci predaja jazdených vozidiel

AUTO ADAM s.r.o.

Miesto práce
Duklianska 18, Prešov
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
ihneď
1 700 - 2 500 EUR/mesiacPlat je stanovený v závislosti od predaja. Priemerná fakurácia na tejto pozícii, aj počas koronakrízy bola 1730 eur. Minimálna základná mzda je 1350 eur, maximalna nie je ohraničená.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie kolektívu, predaj jazdených vozidiel, uzatváranie úverových a poistných zmlúv.

Osobný prístup k zamestnancom, mladý kolektív, prijemné pracovné prostredie, možnosť realizácie a osobného rastu.

Podmienku pre zaradenie do výberového konania je zaslanie fotografie, motivačného listu a životopisu na email: [email protected]
Do motivačného listu prosím uviešť čo najviac informácií o tom, v čom sa vyznate a aká je Vaša motivácia pracovať v našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Naším cieľom je byť jednotkou v úrovni poskytovaných služieb, preto si pri výbere zamestnancov dávame mimoriadne záležať. Áno, sme zameraní na produktivitu, ale pri výbere nových členov do nášho tímu nepozeráme len na odbornosť, ale najmä na priateľskosť, slušnosť a chuť na sebe neustále pracovať. Sme tím pozitívne naladených ľudí a presne takých si hľadáme aj kolegov.

Sme stabilná regionálna firma s vyše 20 ročnou tradíciou v oblasti kúpy, predaja a leasingu jazdených motorových vozidiel, s jasnou filozofiou zameranou na čestntý prístup a spokojnosť zákazníkov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4069793  Dátum zverejnenia: 30.4.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac